آموزش نرم افزار ArcGIS کاربردی شهرسازی

آموزش دوره آنلاین ArcGIS آرک جی آی اس دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

توضیحات دوره آموزشی

دوره شما آغاز شده است و درس اول آن، این است که ما نرم افزاری به نام GIS نداریم! بله؛ درست فهمیده اید! GIS یک دانش/سیستم/رشته دانشگاهی است (همچون شهرسازی که یک دانش است و نرم افزاری به نام شهرسازی نداریم)؛ و در واقع، «مجموعه» نرم افزار ArcGIS است که دانش GIS را پیاده سازی و اجرا می کند. ما با ادعای دیگران برای «برگزاری دوره تخصصی نرم افزار GIS» کاری نداریم و در طول ۳ سال گذشته، سابقه برگزاری بیش از ۳۵ دوره «آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار ArcGIS» برای دانشجویان، اساتید و اعضای نظام مهندسی در رزومه خود داریم. دوره های آنلاین موسسه، صرفا فروش چند کلیپ نیست! بلکه یک دوره کاملا واقعی است که شما همواره با مدرس دوره در ارتباط خواهید بود.

دوره آموزشی ArcGIS که برای دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. مدرس، سرفصل، توضیحات، مثال ها، تمارین و آزمون های «یکسان» با دوره های حضوری نیز گواه بر این موضوع می باشد. این دوره در قالب اسلاید، فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و  صداگذاری شده است، یک دوره کامل و جامع می باشد که تمامی مباحث تخصصی شهرسازی را فرا می گیرد. دوره آنلاین ArcGIS، یک دوره «مقدماتی-پیشرفته» هست که مباحث صفر تا صد را در قالب مثال های کاربردی شهرسازی آموزش می دهد و شما می توانید با مراجعه به بخش «سرفصل جلسات»، عنوان و برنامه آموزشی این دوره را مشاهده نمایید. این دوره همانند دوره های حضوری موسسه، دارای تمرین در هرجلسه، کرکسیون با مدرس و نیز دو آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد که دانش پذیران می توانند خود را دانش پذیر یک دوره کاملا تخصصی و کاربردی بدانند.

برای ثبت نام در دوره می توانید از همین صفحه و پس از مطالعه برنامه آموزشی جلسات، اقدام به خرید کنید و جلسات را طبق نظمی که چیده شده دنبال کنید. لازم به ذکر است تمامی فعالیت های دانش پذیران در داخل وبسایت (بخش دوره های آموزشی) توسط سیستم آنالیز و هرگونه رفتار غیراخلاقی نسبت به فیلم های آموزشی به مدیریت وبسایت گزارش می شود و با توجه به زحمتی که برای وبسایت و امنیت آن کشیده شده است، این اعمال، پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

امتیازات و مزایای شرکت در دوره

  • یادگیری کامل و دقیق مباحث تخصصی و کاربردی
  • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
  • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
  • درخواست مدارک آموزشی میان و پایان دوره ملی و بین المللی
  • امکان معرفی به شرکت های مشاور و همکاری با موسسه آرمان شار برنا

الزامات دوره

  • دانشجو/فارغ التحصیل رشته شهرسازی یا گرایش های مرتبط با شهرسازی
  • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی (دانشجوی ترم ۲ کارشناسی به بالا)
  • سیستم رایانه به همراه نرم افزار ArcGIS
  • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
  • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های آنلاین دوره

مخاطب دوره کیست؟

مفتخریم خود را اولین و تنها موسسه ثبت شده در سطح کشور بدانیم که دوره های آموزشی حضوری-آنلاین را با سرفصل آموزشی کامل و ویژگی های منحصربفرد برگزار می کند. دانشجویان، اساتید، کارشناسان و اعضای نظام مهندسی و علاقمندان به نرم افزار ArcGIS می توانند در این دوره آنلاین شرکت کرده و تمامی مباحث و تهیه نقشه های مرتبط با شهرسازی را فرا گیرند.

برای مشاهده برنامه آموزشی، به بخش «سرفصل آموزشی» و جهت یافتن پاسخ برای پرسش های خود، به بخش «سوالات متداول» مراجعه نمایید.

معرفی اجمالی دوره

1
فایل ویدئویی معرفی دوره
5

بخش اول: مفاهیم مرتبط با GIS و نرم افزار

1
جلسه ۱: آشنایی ویژه با مفاهیم تئوریک و تعاریف
60
2
تمرین و کرکسیون مطالب جلسه ۱
25

بخش دوم: معرفی و کار با نرم افزار ArcCatalog

1
جلسه ۲: کار با نرم افزار ArcCatalog (کاربردی)
25
2
تمرین و کرکسیون مطالب جلسه ۲
35

بخش سوم: آموزش تخصصی نرم افزار ArcMap (کاربردی)

1
جلسه ۳: کارهای مقدماتی با نرم افزار، لایه ها و عارضه ها
30
2
جلسه ۴: کار با لایه ها و اطلاعات توصیفی
40
3
تمرین و کرکسیون جلسه ۳ و ۴
50
4
جلسه ۵: مباحث پیشرفته اطلاعات و کدنویسی (Pythonو VB)
100
5
جلسه ۶: لایه و ژئودیتابیس، ویرایش عارضه ها و بلوک بندی
52
6
آزمون میان دوره ArcGIS
120
7
جلسه ۷: لایه های شهری مبتنی بر رنگ و پهنه
80
8
جلسه ۸: مباحث تخصصی دستورات تحلیل مکانی
60
9
تمرین و کرکسیون جلسه ۷ و ۸
50
10
جلسه ۹: ورود از گوگل ارث و OSM، ژئورفرنسینگ و خروجی به گوگل ارث
40
11
جلسه ۱۰: لایه های ارتفاعی و تهیه نقشه های مرتبط (به همراه اتوکد)
45
12
جلسه ۱۱: مدل سازی، طراحی نقشه و گرفتن خروجی از آن
50
13
تمرین و کرکسیون جلسه ۹ الی ۱۱
120

بخش چهارم: آموزش تخصصی نرم افزار ArcScene

1
جلسه ۱۲: طراحی مدل های سه بعدی
40
2
جلسه ۱۳: ایمپورت مدل های سه بعدی و خروجی (انیمیشن)
30
3
آزمون پایان دوره ArcGIS
120
هر جلسه به صورت ویدئوی آموزشی و فایل ها و اسلایدهای متعددی می باشد که شما می توانید «فایل لایه ها و اسلایدها» را مشاهده و دانلود نمایید. ویدئوی آموزشی نیز با کیفیت عالی ضبط و صداگذاری شده است و شما یک دوره عالی را پیش روو خواهید داشت. پنل آموزش نیز به صورت منظم و مرتب طبق سرفصل جلسات تنظیم و طراحی شده و دانش پذیر می تواند جلسه به جلسه آموزش دیده و پس از انجام تمارین و تکالیف به جلسه بعدی مراجعه نماید. ما کیفیت دوره و پنل آموزشی خود را تضمین می کنیم؛ چرا که هم منجصر بفرد است و هم برای ریزترین جزئیات هم وقت صرف کرده ایم.
اگر با رشته شهرسازی سروکار داشته باشید، حتما با این نرم افزار نیز کار خواهید داشت و ادعای ما، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار در رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز این دوره، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص رشته و نرم افزار، سرفصل آموزشی جامع، آموزش کاربردی و تخصصی، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز استفاده از مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. در این دوره، مدرس(ان) دوره تا آخرین جلسه در کنار شما هستند و ارتباط مستمری با شما خواهند داشت.
بله، صد در صد، دوره ای که در نظر گرفته ایم به صورت کامل و تخصصی همه موارد ریز و درشت سرفصل آموزشی را در بر گرفته و به شکل کاربردی آموزش خواهید دید. ادعای ما همین آموزش تخصصی و کاربردی هست و تا کنون رضایت غالب دانش پذیران موسسه آرمان شار برنا را در بر داشته است.
شهریه دوره به دو دلیل پایین در نظر گرفته شده است، یک اینکه فعلا در بازه زمانی افتتاح وبسایت هستیم و تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. دوم اینکه شهریه دوره برمبنای هزینه ها و نیز شمار مخاطبین هدف دوره در نظر گرفته شده و با توجه به فروش در سراسر ایران، مبلغ در نظر گرفته شده، عدد معقولی است.

این دوره به صورت کاربردی و تخصصی، صفر تا صد مباحث مرتبط با رشته شهرسازی را پوشش می دهد.

دانش پذیر در طول دوره با مدرس در ارتباط خواهد بود و نواقص و ایرادات خود را برطرف خواهد کرد.

این دوره شامل آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد و دانش پذیر پس از اتمام دوره می تواند نسبت به درخواست مدارک ملی و بین المللی اقدام کند.

زمان درج شده در صفحه دوره، به شکل حدودی و براساس تایم جلسات آموزشی، تمارین، آزمون و نیز جلسات تکمیلی هست که در آینده به دوره آموزشی اضافه خواهد شد و بدین ترتیب همواره دستخوش تغییر می شود.

4.9
4.9 از 5
7 امتیاز

امتیازات داده شده

5 ستاره
6
4 ستاره
1
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر
لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید
افزودن به لیست دلخواه
خرید دوره
- خرید به صورت گروهی؟ -
خرید گروهی
ثبت نام تاکنون: 112 دانش پذیر
تعداد جلسات: 13 جلسه
مجموع آموزش و تمرین: 21
ویدئوی آموزشی: فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
سطح دوره: پیشرفته