5 از 5
5
32 دیدگاه

دوره آموزشی نرم افزار ArcGIS کاربردی شهرسازی (نسخه مهارت پرور)

آموزش مباحث تخصصی نرم افزار ArcGIS (مهارت پرور) در قالب مثال های کاربردی شهرسازی

443 ثبت نام تاکنون

معرفی دوره (قابل پخش برای کاربران سامانه)

اگر برای ثبت نام در این دوره آموزشی، مردد هستید، حتما در کنار مطالعه توضیحات، سرفصل و رزومه مدرس، بخش دیدگاه ها را هم مشاهده کنید تا از نظر دانش پذیران کنونی درخصوص کیفیت محتوای آموزشی مطلع شوید.

یادگیری با کیفیت

در زمان دلخواه

در سراسر کشور

دوره شما آغاز شده است و درس اول آن، این است که ما نرم افزاری به نام GIS نداریم! GIS یک دانش/سیستم/رشته دانشگاهی است (همچون شهرسازی که یک دانش است و نرم افزاری به نام شهرسازی نداریم)؛ و در واقع، «مجموعه» نرم افزار ArcGIS است که دانش GIS را پیاده سازی و اجرا می کند. ما با ادعای دیگران برای «برگزاری دوره تخصصی نرم افزار GIS» کاری نداریم و در طول چند سال گذشته، سابقه برگزاری بیش از 50 دوره «آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار ArcGIS» برای دانشجویان، اساتید و اعضای نظام مهندسی در رزومه خود داریم. دوره آموزشی مجازی ArcGIS که برای دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. این دوره در قالب اسلاید و فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و  صداگذاری شده است، یک دوره کامل و جامع می باشد که تمامی مباحث تخصصی شهرسازی را به شکل کاربردی رشته شهرسازی فرا می گیرد.

ویژگی های منحصربفرد

 • کامل ترین سرفصل آموزشی کشور + بهترین کیفیت ارائه مطالب
 • ارتقاء مهارت در استفاده از نرم افزار و انجام پروژه ها
 • آموزش توسط مدرسین نخبه و مسلط به نرم افزار
 • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
 • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
 • امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی
 • دسترسی به رایانه و نرم افزارهای تدریس شده در دوره
 • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
 • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های عملی دوره

مخاطبین دوره

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شهرسازی
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
 • مدرسین و اساتید شهرسازی
 • کارشناسان و متخصصین شرکت های مشاور
 • علاقمند به تحلیل های فضایی و داده های جغرافیایی
 • علاقمندان به طراحی مدل های سه بعدی شهری

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، کافیست پس از مطالعه توضیحات و سرفصل آموزشی، روی یکی از دکمه های ثبت نام و یا خرید گروهی کلیک نمایید تا به صورت عادی (فردی) و یا گروهی (همراه با سایر دوستان)، در دوره آموزشی ثبت نام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، پرداخت شهریه دوره، و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، خواهید توانست در زمان دلخواه خود به پروفایل کاربری مراجعه کرده و جلسات آموزشی دوره را مشاهده نمایید. در صورت داشتن سوال در مورد دوره و یا مراحل ثبت نام می توانید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشید.

بخش اول: مفاهیم مرتبط با GIS و نرم افزار

1
جلسه ۱: آشنایی ویژه با مفاهیم تئوریک، مبانی و تعاریف
60

بخش دوم: معرفی و کار با نرم افزار ArcCatalog

1
جلسه 2: کار با نرم افزار ArcCatalog (کاربردی)
25

بخش سوم: آموزش تخصصی نرم افزار ArcMap (کاربردی)

1
جلسه 3: کارهای مقدماتی با نرم افزار، لایه ها و عارضه ها
30
2
جلسه 4: کار با لایه ها و اطلاعات توصیفی
40
3
جلسه ۵: مباحث پیشرفته اطلاعات و کدنویسی (Pythonو VB)
100
4
جلسه ۶: لایه و ژئودیتابیس، ویرایش عارضه ها و بلوک بندی
52
5
آزمون میان دوره ArcGIS مهارت پرور
120
6
جلسه 7: لایه های شهری مبتنی بر رنگ و پهنه
80
7
جلسه 8: مباحث تخصصی دستورات تحلیل مکانی
60
8
جلسه ۹: ورود از گوگل ارث و OSM، ژئورفرنسینگ و خروجی به گوگل ارث
40
9
جلسه ۱۰: لایه های ارتفاعی و تهیه نقشه های مرتبط (به همراه اتوکد)
45
10
جلسه ۱۱: مدل سازی، طراحی نقشه و گرفتن خروجی از آن
50

بخش چهارم: آموزش تخصصی نرم افزار ArcScene

1
جلسه 12: طراحی مدل های سه بعدی شهری
40
2
جلسه ۱۳: ایمپورت مدل های سه بعدی و خروجی (انیمیشن)
30
3
آزمون پایان دوره ArcGIS مهارت پرور
120
محتوای جلسات آموزشی از قبل با بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در سامانه آموزش مجازی قرار گرفته است. دانش پذیران می توانند در سه مدل دوره آنلاین، دوره گروهی و پکیج آموزشی آفلاین از این محتوا بهره مند شوند. زمان یادگیری در هر سه حالت به اختیار دانش پذیر است و تنها تفاوت در نحوه استفاده از دوره (مصرف اینترنت یا آفلاین) می باشد. کیفیت محتوای تمامی دوره های آموزشی تضمین شده است.
ادعای موسسه آرمان شار برنا، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار/مهارت های کاربردی و تخصصی رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز دوره های آموزشی سامانه، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص، با تجربه و استعداد، سرفصل آموزشی جامع، آموزش گام به گام، یادگیری در زمان دلخواه، پرسش و پاسخ در زمان دلخواه با مدرس، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز امکان صدور مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. به طور کلی؛ کیفیت یادگیری شما در سامانه آموزش مجازی شهرسازی Urbanism24 تضمین شده است.
بله، صد در صد، دوره های سامانه آموزش مجازی Urbanism24 از کامل ترین سرفصل آموزشی برخوردار هستند و در کنار آن، تمامی روش های منحصربفرد ممکن را به کار گرفته ایم تا بهترین تجربه یادگیری را با راندمان بالا کسب و تجربه کنید. دیدگاه های دانش پذیران قبلی نیز در تایید همین ادعا می باشد.
بخشی از رزومه حرفه ای دکتر هادی حاجی وند پژوهشگر دکتری شهرسازی (ورودی 1396) فارغ التحصیل استعداد درخشان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری (ورودی 1394) فارغ التحصیل استعداد درخشان کارشناسی مهندسی شهرسازی (ورودی 1390) مدرس دانشگاه و برگزارکننده دوره های تخصصی نرم افزارهای شهرسازی مدیرعامل موسسه علمی آرمان شار برنا سابقه برگزاری بیش از 50 دوره حضوری در دانشگاه و ادارات بیش از 6 استان پژوهشگر مسائل شهری با بیش از 15 مقاله علمی-پژوهشی و همایش های معتبر دارای نمایه ISC
یکی از ویژگی های منحصربفرد سامانه آموزش مجازی Urbanism24، دور زدن محدودیت زمانی و مکانی است. بدین معنی که در هر نقطه ای از دنیا می توانید در زمان دلخواه خودتان به محتوای آموزشی ثبت نام شده، دسترسی داشته باشید. همچنین سوالات و پاسخ تکالیف را می توانید در زمان دلخواه خود در بخش پرسینو درج کنید تا مدرس آن را بررسی کرده و پاسخ دهد.
دوره ثبت نامی شما از لحظه ثبت نام در دسترس شماست و در صورت پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه، تا 100 سال در دسترس شما است تا بتوانید به محتوای آموزشی و حتی محتوای آموزشی آپدیت شده در سالیان آتی دسترسی داشته باشید.
5
5 از 5
32 امتیاز

امتیازات داده شده

5 ستاره
31
4 ستاره
1
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پروفایل کاربری شوید
کیفیت آموزش و یادگیری، تضمین شده است

امکانات دوره:

فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
دسترسی در زمان دلخواه (مادام العمر)
تمرین و کرکسیون جلسه به جلسه