5 از 5
5
9 دیدگاه

آموزش نرم افزار AutoCAD کاربردی شهرسازی

آموزش مباحث تخصصی نرم افزار AutoCAD در قالب مثال های کاربردی شهرسازی (مقدماتی تا پیشرفته)

254 ثبت نام تاکنون

معرفی دوره (قابل پخش برای کاربران سامانه)

اگر برای ثبت نام در این دوره آموزشی، مردد هستید، حتما در کنار مطالعه توضیحات، سرفصل و رزومه مدرس، بخش دیدگاه ها را هم مشاهده کنید تا از نظر دانش پذیران کنونی درخصوص کیفیت محتوای آموزشی مطلع شوید.

یادگیری با کیفیت

در زمان دلخواه

در سراسر کشور

نرم افزار AutoCAD و قابلیت های موجود در این نرم افزار نظیر مدل سازی و طراحی های دوبعدی و سه بعدی، زمینه مناسبی را برای ترسیم و برنامه ریزی زیرساخت ها در شهرسازی فراهم می آورد و امکانات گسترده ای نیز در زمینه مدیریت برنامه ها و پروژه ها در این نرم افزار فراهم کرده است. وسط ابزارهای موجود در نرم افزار اتوکد برای شهرسازی می توان مدل سازی های سه بعدی و هوشمندی را ارائه نمود و روند پروژه را با یک نظم مشخص مدیریت نمود. دوره مجازی AutoCAD کاربردی شهرسازی، یک دوره «مقدماتی-پیشرفته» هست که مباحث صفر تا صد را در قالب مثال های کاربردی شهرسازی آموزش می دهد و شما می توانید با مراجعه به بخش «سرفصل جلسات»، عنوان و برنامه آموزشی این دوره را مشاهده نمایید. این دوره همانند دوره های حضوری موسسه، دارای تمرین در هرجلسه، کرکسیون با مدرس و نیز دو آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد که دانش پذیران می توانند خود را دانش پذیر یک دوره کاملا تخصصی و کاربردی بدانند.

ویژگی های منحصربفرد

 • کامل ترین سرفصل آموزشی کشور + بهترین کیفیت ارائه مطالب
 • ارتقاء مهارت در استفاده از نرم افزار و انجام پروژه ها
 • آموزش توسط مدرسین نخبه و مسلط به نرم افزار
 • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
 • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
 • امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی
 • دسترسی به رایانه و نرم افزارهای تدریس شده در دوره
 • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
 • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های عملی دوره

مخاطبین دوره

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شهرسازی
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
 • مدرسین و اساتید شهرسازی
 • کارشناسان و متخصصین شرکت های مشاور
 • علاقمندان به نقشه کشی و طراحی دو بعدی

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، کافیست پس از مطالعه توضیحات و سرفصل آموزشی، روی یکی از دکمه های ثبت نام و یا خرید گروهی کلیک نمایید تا به صورت عادی (فردی) و یا گروهی (همراه با سایر دوستان)، در دوره آموزشی ثبت نام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، پرداخت شهریه دوره، و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، خواهید توانست در زمان دلخواه خود به پروفایل کاربری مراجعه کرده و جلسات آموزشی دوره را مشاهده نمایید. همچنین می توانید با کلیک برروی دکمه خرید پکیج آموزشی آفلاین، این دوره را در قالب فلش مموری دریافت نمایید. در صورت داشتن سوال در مورد دوره و یا مراحل ثبت نام می توانید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشید.

بخش اول: آشنایی با نرم افزار AutoCAD

1
جلسه ۱: آشنایی با ترسیمات پیکسلی و برداری و مبانی ترسیم
26
2
جلسه ۲: معرفی نرم افزار و راه اندازی آن
42
3
جلسه ۳: آشنایی کامل با منوها و نوارابزارهای نرم افزار
82
4
جلسه ۴: تنظیمات مختصات و واحدهای اندازه گیری
27
5
جلسه ۵: نحوه کار با موس، کلیدها و انواع حالات نمایشی
22

بخش دوم: دستورات پایه و پیشرفته

1
جلسه ۶: آموزش کاربردی دستورهای ترسیمی و دستورات کمکی
170
2
جلسه ۷: مدیریت انتخاب ها، دستورهای انتخاب و حالت های پیشرفته
25
3
جلسه ۸: آموزش کاربردی تمامی دستورهای ویرایشی
140
4
جلسه ۹: آشنایی با دستورات رنگ آمیزی و لکه گذاری
58
5
جلسه ۱۰: آموزش کاربردی اندازه گیری و اندازه گذاری
72
6
جلسه ۱۱: آموزش کاربردی کار با لایه ها و مدیریت آنها
52
7
جلسه ۱۲: کار با متن و تنظیمات آن (مشکلات فونت فارسی)
31
8
جلسه ۱۳: آموزش کاربردی بلوک ها، جداول و ویرایش آنها
23
9
آزمون میان دوره AutoCAD
120

بخش سوم: مباحث تکمیلی و پیشرفته AutoCAD

1
جلسه 14: کار با اتوکد سه بعدی
51
2
جلسه ۱۵: ترسیم برروی تصاویر هوایی
37
3
جلسه ۱۶: کار روی نقشه های شهری، ایجاد حریم، شبکه معابر
114
4
جلسه 17: آماده سازی زمین و نقشه های طرح تفصیلی
146
5
جلسه 18: آموزش شیت بندی شهرسازی و خروجی گرفتن از نقشه
70
6
آزمون پایان دوره AutoCAD
90
محتوای جلسات آموزشی از قبل با بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در سامانه آموزش مجازی قرار گرفته است. دانش پذیران می توانند در سه مدل دوره آنلاین، دوره گروهی و پکیج آموزشی آفلاین از این محتوا بهره مند شوند. زمان یادگیری در هر سه حالت به اختیار دانش پذیر است و تنها تفاوت در نحوه استفاده از دوره (مصرف اینترنت یا آفلاین) می باشد. کیفیت محتوای تمامی دوره های آموزشی تضمین شده است.
ادعای موسسه آرمان شار برنا، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار/مهارت های کاربردی و تخصصی رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز دوره های آموزشی سامانه، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص، با تجربه و استعداد، سرفصل آموزشی جامع، آموزش گام به گام، یادگیری در زمان دلخواه، پرسش و پاسخ در زمان دلخواه با مدرس، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز امکان صدور مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. به طور کلی؛ کیفیت یادگیری شما در سامانه آموزش مجازی شهرسازی Urbanism24 تضمین شده است.
بله، صد در صد، دوره های سامانه آموزش مجازی Urbanism24 از کامل ترین سرفصل آموزشی برخوردار هستند و در کنار آن، تمامی روش های منحصربفرد ممکن را به کار گرفته ایم تا بهترین تجربه یادگیری را با راندمان بالا کسب و تجربه کنید. دیدگاه های دانش پذیران قبلی نیز در تایید همین ادعا می باشد.
بخشی از رزومه علمی مهندس علی جمیلی: کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه طباطبایی؛ رتبه 64 کنکور ارشد برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری؛ مدیر دپارتمان دوره های آموزش نرم افزار موسسه آرمان شار برنا؛ عضو هیئت مدیره و مشاور فنی مهندسین مشاور ویراشار؛ مدرس نرم افزار های تخصصی شهرسازی و شبیه سازی فضاهای شهری؛ سابقه همکاری با مهندسین مشاور نقش جهان پارس، نقش کلیک و شرکت همنوا-دیاری نو؛ مولف و گردآورنده مستندات آموزشی برنامه ریزی شهری موسسه آرمان شار برنا؛ نویسنده مقالات علمی-پژوهشی و کنفرانسی معتبر دارای نمایه ISC
یکی از ویژگی های منحصربفرد سامانه آموزش مجازی Urbanism24، دور زدن محدودیت زمانی و مکانی است. بدین معنی که در هر نقطه ای از دنیا می توانید در زمان دلخواه خودتان به محتوای آموزشی ثبت نام شده، دسترسی داشته باشید. همچنین سوالات و پاسخ تکالیف را می توانید در زمان دلخواه خود در بخش پرسینو درج کنید تا مدرس آن را بررسی کرده و پاسخ دهد.
دوره ثبت نامی شما از لحظه ثبت نام در دسترس شماست و در صورت پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه، تا 100 سال در دسترس شما است تا بتوانید به محتوای آموزشی و حتی محتوای آموزشی آپدیت شده در سالیان آتی دسترسی داشته باشید.
5
5 از 5
9 امتیاز

امتیازات داده شده

5 ستاره
9
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پروفایل کاربری شوید
کیفیت آموزش و یادگیری، تضمین شده است

امکانات دوره:

فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
دسترسی در زمان دلخواه (مادام العمر)
تمرین و کرکسیون جلسه به جلسه