آموزش نرم افزار AutoCAD کاربردی شهرسازی

توضیحات دوره آموزشی

همانطور که می دانید نرم افزار نرم افزار AutoCAD و قابلیت های موجود در این نرم افزار نظیر مدل سازی و طراحی های دوبعدی و سه بعدی، زمینه مناسبی را برای ترسیم و برنامه ریزی زیرساخت ها در شهرسازی فراهم می آورد و امکانات گسترده ای نیز در زمینه مدیریت برنامه ها و پروژه ها در این نرم افزار فراهم کرده است. کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار اتوکد در شهرسازی به طراحی و مدیریت آگاهانه و تصمیم گیری های هوشمندانه بپردازند. اتوکد یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه شهرسازی می باشد و آموزش تخصصی و کاربردی اتوکد در شهرسازی سبب دستیابی به پیشرفت و موفقیت روزافزون در این زمینه می گردد. توسط ابزارهای موجود در نرم افزار اتوکد برای شهرسازی می توان مدل سازی های سه بعدی و هوشمندی را ارائه نمود و روند پروژه را با یک نظم مشخص مدیریت نمود. استفاده از نرم افزار اتوکد در شهرسازی سبب بهبود کیفیت داده ها می گردد و میزان بهره وری پروژه را نیز افزایش می دهد.

دوره آموزشی AutoCAD که برای دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. مدرس، سرفصل، توضیحات، مثال ها، تمارین و آزمون های «یکسان» با دوره های حضوری نیز گواه بر این موضوع می باشد. این دوره در قالب اسلاید، فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و  صداگذاری شده است، یک دوره کامل و جامع می باشد که تمامی مباحث تخصصی شهرسازی را فرا می گیرد. دوره آنلاین AutoCAD، یک دوره «مقدماتی-پیشرفته» هست که مباحث صفر تا صد را در قالب مثال های کاربردی شهرسازی آموزش می دهد و شما می توانید با مراجعه به بخش «سرفصل جلسات»، عنوان و برنامه آموزشی این دوره را مشاهده نمایید. این دوره همانند دوره های حضوری موسسه، دارای تمرین در هرجلسه، کرکسیون با مدرس و نیز دو آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد که دانش پذیران می توانند خود را دانش پذیر یک دوره کاملا تخصصی و کاربردی بدانند.

برای ثبت نام در دوره می توانید از همین صفحه و پس از مطالعه برنامه آموزشی جلسات، اقدام به خرید کنید و جلسات را طبق نظمی که چیده شده دنبال کنید. لازم به ذکر است تمامی فعالیت های دانش پذیران در داخل وبسایت (بخش دوره های آموزشی) توسط سیستم آنالیز و هرگونه رفتار غیراخلاقی نسبت به فیلم های آموزشی به مدیریت وبسایت گزارش می شود و با توجه به زحمتی که برای وبسایت و امنیت آن کشیده شده است، این اعمال، پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

امتیازات و مزایای شرکت در دوره

  • یادگیری کامل و دقیق مباحث تخصصی و کاربردی
  • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
  • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
  • درخواست مدارک آموزشی میان و پایان دوره ملی و بین المللی
  • امکان معرفی به شرکت های مشاور و همکاری با موسسه آرمان شار برنا

الزامات دوره

  • دانشجو/فارغ التحصیل رشته شهرسازی یا گرایش های مرتبط با شهرسازی
  • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی (دانشجوی ترم ۲ کارشناسی به بالا)
  • سیستم رایانه به همراه نرم افزار AutoCAD
  • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
  • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های آنلاین دوره

مخاطب دوره کیست؟

مفتخریم خود را اولین و تنها موسسه ثبت شده در سطح کشور بدانیم که دوره های آموزشی حضوری-آنلاین را با سرفصل آموزشی کامل و ویژگی های منحصربفرد برگزار می کند. دانشجویان، اساتید، کارشناسان و اعضای نظام مهندسی و علاقمندان به نرم افزار AutoCAD می توانند در این دوره آنلاین شرکت کرده و تمامی مباحث و تکنیک های کار با نرم افزار را آموزش ببینند.

برای مشاهده برنامه آموزشی، به بخش «سرفصل آموزشی» و جهت یافتن پاسخ برای پرسش های خود، به بخش «سوالات متداول» مراجعه نمایید.

معرفی اجمالی دوره

1
فایل ویدئویی معرفی دوره AutoCAD
5

بخش اول: آشنایی با نرم افزار AutoCAD

1
جلسه ۱: آشنایی با ترسیمات پیکسلی و برداری و مبانی ترسیم
26
2
جلسه ۲: معرفی نرم افزار و راه اندازی آن
42
3
جلسه ۳: آشنایی کامل با منوها و نوارابزارهای نرم افزار
82
4
جلسه ۴: تنظیمات مختصات و واحدهای اندازه گیری
27
5
جلسه ۵: نحوه کار با موس، کلیدها و انواع حالات نمایشی
6
تمرین و کرکسیون بخش اول اتوکد
25

بخش دوم: دستورات پایه و پیشرفته

1
جلسه ۶-الف: آموزش کاربردی دستورهای ترسیمی و دستورات کمکی
97
2
جلسه ۶-ب: آموزش کاربردی دستورهای ترسیمی و دستورات کمکی
73
3
جلسه ۷: مدیریت انتخاب ها، دستورهای انتخاب و حالت های پیشرفته
25
4
تمرین و کرکسیون جلسه ۶ و ۷
60
5
جلسه ۸-الف: آموزش کاربردی تمامی دستورهای ویرایشی
105
6
جلسه ۸-ب: آموزش کاربردی تمامی دستورهای ویرایشی
35
7
جلسه ۹: آشنایی با دستورات رنگ آمیزی و لکه گذاری
58
8
جلسه ۱۰: آموزش کاربردی اندازه گیری و اندازه گذاری
72
9
تمرین و کرکسیون جلسه ۸ الی ۱۰
35
10
جلسه ۱۱: آموزش کاربردی کار با لایه ها و مدیریت آنها
52
11
جلسه ۱۲: کار با متن و تنظیمات آن (مشکلات فونت فارسی)
31
12
جلسه ۱۳: آموزش کاربردی بلوک ها، جداول و ویرایش آنها
23
13
تمرین و کرکسیون جلسه ۱۱ الی ۱۳
45
14
آزمون میان دوره AutoCAD
120

بخش سوم: مباحث تکمیلی

1
جلسه ۱۴: کار با اتوکد سه بعدی
51
2
تمرین و کرکسیون جلسه ۱۴
100
3
جلسه ۱۵: ترسیم برروی تصاویر هوایی
37
4
جلسه ۱۶: کار روی نقشه های شهری، ایجاد حریم، شبکه معابر
114
5
تمرین و کرکسیون جلسه ۱۵ و ۱۶
45
6
جلسه ۱۷: آماده سازی زمین و نقشه های طرح تفصیلی
146
7
جلسه ۱۸: آموزش شیت بندی شهرسازی و خروجی گرفتن از نقشه
70
8
تمرین و کرکسیون جلسه ۱۷ و ۱۸
45
9
آزمون پایان دوره AutoCAD
90
هر جلسه به صورت ویدئوی آموزشی و فایل ها و اسلایدهای متعددی می باشد که شما می توانید «فایل لایه ها و اسلایدها» را مشاهده و دانلود نمایید. ویدئوی آموزشی نیز با کیفیت عالی ضبط و صداگذاری شده است و شما یک دوره عالی را پیش روو خواهید داشت. پنل آموزش نیز به صورت منظم و مرتب طبق سرفصل جلسات تنظیم و طراحی شده و دانش پذیر می تواند جلسه به جلسه آموزش دیده و پس از انجام تمارین و تکالیف به جلسه بعدی مراجعه نماید. ما کیفیت دوره و پنل آموزشی خود را تضمین می کنیم؛ چرا که هم منجصر بفرد است و هم برای ریزترین جزئیات هم وقت صرف کرده ایم.
اگر با رشته شهرسازی سروکار داشته باشید، حتما با این نرم افزار نیز کار خواهید داشت و ادعای ما، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار در رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز این دوره، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص رشته و نرم افزار، سرفصل آموزشی جامع، آموزش کاربردی و تخصصی، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز استفاده از مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. در این دوره، مدرس(ان) دوره تا آخرین جلسه در کنار شما هستند و ارتباط مستمری با شما خواهند داشت.
بله، صد در صد، دوره ای که در نظر گرفته ایم به صورت کامل و تخصصی همه موارد ریز و درشت سرفصل آموزشی را در بر گرفته و به شکل کاربردی آموزش خواهید دید. ادعای ما همین آموزش تخصصی و کاربردی هست و تا کنون رضایت غالب دانش پذیران موسسه آرمان شار برنا را در بر داشته است.
شهریه دوره به دو دلیل پایین در نظر گرفته شده است، یک اینکه فعلا در بازه زمانی افتتاح وبسایت هستیم و تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. دوم اینکه شهریه دوره برمبنای هزینه ها و نیز شمار مخاطبین هدف دوره در نظر گرفته شده و با توجه به فروش در سراسر ایران، مبلغ در نظر گرفته شده، عدد معقولی است.

این دوره به صورت کاربردی و تخصصی، صفر تا صد مباحث مرتبط با رشته شهرسازی را پوشش می دهد.

دانش پذیر در طول دوره با مدرس در ارتباط خواهد بود و نواقص و ایرادات خود را برطرف خواهد کرد.

این دوره شامل آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد و دانش پذیر پس از اتمام دوره می تواند نسبت به درخواست مدارک ملی و بین المللی اقدام کند.

زمان درج شده در صفحه دوره، به شکل حدودی و براساس تایم جلسات آموزشی، تمارین، آزمون و نیز جلسات تکمیلی هست که در آینده به دوره آموزشی اضافه خواهد شد و بدین ترتیب همواره دستخوش تغییر می شود.

اولین نفری باشید که یک نظر اضافه می کند

لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید
افزودن به لیست دلخواه
خرید دوره
- خرید به صورت گروهی؟ -
خرید گروهی
ثبت نام تاکنون: 55 دانش پذیر
تعداد جلسات: 18 جلسه
مجموع آموزش و تمرین: 30
ویدئوی آموزشی: فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
سطح دوره: پیشرفته