آموزش Photoshop شهرسازی و شیت بندی

یادگیری با کیفیت

در زمان دلخواه

در سراسر کشور

روش های متعددی برای طراحی و ارائه طرح در رشته شهرسازی و گرایش های آن وجود دارد (دو بعدی، سه بعدی و از سوی دیگر، دستی و نرم افزاری). یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در رشته شهرسازی که برای ارائه نهایی پروژه و طرح وجود دارد، نرم افزار Photoshop هست. این نرم افزار از هزاران ابزار کاربردی تشکیل شده و می توان از طراحی و ویرایش تک بنا گرفته تا ترسیم و طراحی در مقیاس های مختلف، شیت بندی و …، به راحتی و با کیفیت بصری جذاب انجام داد. یادگیری این نرم افزار ضروری است چرا که در مقاطع مختلف تحصیلی و در دروس تخصصی نظیر کارگاه ها و طرح های شهری، نیاز هست تا با بهره گیری از خلاقیت و مهارت های مدنظر، طرح های منحصربفردی در قالب برگه های منسجم ارائه شود. دوره آموزشی Photoshop و شیت بندی که توسط دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. مدرس، سرفصل، توضیحات، مثال ها، تمارین و آزمون های «یکسان» با دوره های حضوری نیز گواه بر این موضوع می باشد. این دوره در قالب اسلاید، فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و صداگذاری شده است، یک دوره کامل و جامع می باشد که تمامی مباحث تخصصی شهرسازی را فرا می گیرد. دوره مجازی Photoshop و شیت بندی شهری، یک دوره «مقدماتی-پیشرفته» هست که مباحث صفر تا صد را در قالب مثال های کاربردی شهرسازی ، طراحی و برنامه ریزی شهری آموزش می دهد.

ویژگی های منحصربفرد

 • کامل ترین سرفصل آموزشی کشور + بهترین کیفیت ارائه مطالب
 • ارتقاء مهارت در استفاده از نرم افزار و انجام پروژه ها
 • آموزش توسط مدرسین نخبه و مسلط به نرم افزار
 • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
 • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
 • امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی
 • دسترسی به رایانه و نرم افزارهای تدریس شده در دوره
 • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
 • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های عملی دوره

مخاطبین دوره

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شهرسازی
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
 • مدرسین و اساتید شهرسازی
 • کارشناسان و متخصصین شرکت های مشاور
 • علاقمندان به طراحی و یادگیری فتوشاپ

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، کافیست پس از مطالعه توضیحات و سرفصل آموزشی، روی یکی از دکمه های ثبت نام و یا خرید گروهی کلیک نمایید تا به صورت عادی (فردی) و یا گروهی (همراه با سایر دوستان)، در دوره آموزشی ثبت نام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، پرداخت شهریه دوره، و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، خواهید توانست در زمان دلخواه خود به پروفایل کاربری مراجعه کرده و جلسات آموزشی دوره را مشاهده نمایید. در صورت داشتن سوال در مورد دوره و یا مراحل ثبت نام می توانید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشید.

معرفی اجمالی دوره

1
فایل ویدئویی معرفی دوره

بخش اول: مبانی و شروع به کار

1
جلسه ۱: مبانی طراحی و کار با نرم افزار و تنظیمات اولیه
54
2
جلسه ۲: آشنایی با ابزارها و تکنیک های پایه (کاربردی)
92
3
جلسه ۳: شروع به کار با نرم افزار (برمبنای مثال های شهری)
77

بخش دوم: ویرایش و طراحی مقدماتی

1
جلسه ۴: اصول و طراحی ساختار شیت شهرسازی
120
2
جلسه ۵: جمع بندی و تهیه نقشه سازمان فضایی
75
3
جلسه ۶: چیدمان، کادربندی و محتواگذاری شهری
4
جلسه ۷: بررسی و داوری نمونه شیت شهری
5
آزمون میان دوره فتوشاپ کاربردی

بخش سوم: ویرایش و طراحی پیشرفته

1
جلسه ۸: چیدمان، کادربندی و اصول شیت بندی (پیشرفته)
2
جلسه ۹: طراحی شیت ۷۰ در ۵۰ طراحی شهری
3
جلسه ۱۰: آشنایی با پست پروداکشن در مقیاس شهری
4
جلسه ۱۱: طراحی شیت ۷۰ در ۵۰ برنامه ریزی شهری
5
آزمون پایان دوره فتوشاپ کاربردی شهرسازی
هر جلسه به صورت ویدئوی آموزشی و فایل ها و اسلایدهای متعددی می باشد که شما می توانید «فایل لایه ها و اسلایدها» را مشاهده و دانلود نمایید. ویدئوی آموزشی نیز با کیفیت عالی ضبط و صداگذاری شده است و شما یک دوره عالی را پیش روو خواهید داشت. پنل آموزش نیز به صورت منظم و مرتب طبق سرفصل جلسات تنظیم و طراحی شده و دانش پذیر می تواند جلسه به جلسه آموزش دیده و پس از انجام تمارین و تکالیف به جلسه بعدی مراجعه نماید. ما کیفیت دوره و پنل آموزشی خود را تضمین می کنیم؛ چرا که هم منجصر بفرد است و هم برای ریزترین جزئیات هم وقت صرف کرده ایم.
اگر با رشته شهرسازی سروکار داشته باشید، حتما با این نرم افزار نیز کار خواهید داشت و ادعای ما، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار در رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز این دوره، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص رشته و نرم افزار، سرفصل آموزشی جامع، آموزش کاربردی و تخصصی، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز استفاده از مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. در این دوره، مدرس(ان) دوره تا آخرین جلسه در کنار شما هستند و ارتباط مستمری با شما خواهند داشت.
بله، صد در صد، دوره ای که در نظر گرفته ایم به صورت کامل و تخصصی همه موارد ریز و درشت سرفصل آموزشی را در بر گرفته و به شکل کاربردی آموزش خواهید دید. ادعای ما همین آموزش تخصصی و کاربردی هست و تا کنون رضایت غالب دانش پذیران موسسه آرمان شار برنا را در بر داشته است.
شهریه دوره به دو دلیل پایین در نظر گرفته شده است، یک اینکه فعلا در بازه زمانی افتتاح وبسایت هستیم و تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. دوم اینکه شهریه دوره برمبنای هزینه ها و نیز شمار مخاطبین هدف دوره در نظر گرفته شده و با توجه به فروش در سراسر ایران، مبلغ در نظر گرفته شده، عدد معقولی است.

این دوره به صورت کاربردی و تخصصی، صفر تا صد مباحث مرتبط با رشته شهرسازی را پوشش می دهد.

دانش پذیر در طول دوره با مدرس در ارتباط خواهد بود و نواقص و ایرادات خود را برطرف خواهد کرد.

این دوره شامل آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد و دانش پذیر پس از اتمام دوره می تواند نسبت به درخواست مدارک ملی و بین المللی اقدام کند.

اولین نفری باشید که یک نظر اضافه می کند

لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید
افزودن به لیست دلخواه
- خرید به صورت گروهی؟ -
ثبت نام تاکنون: 67 دانش پذیر
تعداد جلسات: 11 جلسه
مجموع آموزش و تمرین: 14
محتوا: فیلم آموزشی، فایل کاربردی، نمونه کار
سطح دوره: پیشرفته