آموزش Photoshop شهرسازی و شیت بندی

توضیحات دوره آموزشی

همانطور که می دانید روش های متعددی برای طراحی و ارائه طرح در رشته شهرسازی وجود دارد (دو بعدی و سه بعدی و از سوی دیگر، دستی و نرم افزاری). یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در رشته شهرسازی که برای ارائه کار و طرح وجود دارد، نرم افزار فتوشاپ هست. این نرم افزار از هزاران ابزار تشکیل شده است و می توان از ویرایش تک بنا گرفته تا ترسیم و طراحی در مقیاس های مختلف، شیت بندی و …، به راحتی و با کیفیت بصری جذاب انجام داد. یادگیری این نرم افزار توسط دانشجویان شهرسازی و همچنین مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ضروری است چرا که در مقاطع مختلف تحصیلی و در دروس تخصصی نظیر کارگاه ها و طرح های شهری، نیاز هست تا با بهره گیری از خلاقیت و مهارت های مدنظر، طرح های منحصربفردی در قالب برگه های منسجم ارائه شود.

دوره آموزشی Photoshop و شیت بندی که توسط دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. مدرس، سرفصل، توضیحات، مثال ها، تمارین و آزمون های «یکسان» با دوره های حضوری نیز گواه بر این موضوع می باشد. این دوره در قالب اسلاید، فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و صداگذاری شده است، یک دوره کامل و جامع می باشد که تمامی مباحث تخصصی شهرسازی را فرا می گیرد. دوره آنلاین Photoshop و شیت بندی، یک دوره «مقدماتی-پیشرفته» هست که مباحث صفر تا صد را در قالب مثال های کاربردی شهرسازی آموزش می دهد و شما می توانید با مراجعه به بخش «سرفصل جلسات»، عنوان و برنامه آموزشی این دوره را مشاهده نمایید. این دوره همانند دوره های حضوری موسسه، دارای تمرین در هرجلسه، کرکسیون با مدرس و نیز دو آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد که دانش پذیران می توانند خود را دانش پذیر یک دوره کاملا تخصصی و کاربردی بدانند.

برای ثبت نام در دوره می توانید از همین صفحه و پس از مطالعه برنامه آموزشی جلسات، اقدام به خرید کنید و جلسات را طبق نظمی که چیده شده دنبال کنید. لازم به ذکر است تمامی فعالیت های دانش پذیران در داخل وبسایت (بخش دوره های آموزشی) توسط سیستم آنالیز و هرگونه رفتار غیراخلاقی نسبت به فیلم های آموزشی به مدیریت وبسایت گزارش می شود و با توجه به زحمتی که برای وبسایت و امنیت آن کشیده شده است، این اعمال، پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

امتیازات و مزایای شرکت در دوره

  • یادگیری کامل و دقیق مباحث تخصصی و کاربردی
  • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
  • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
  • درخواست مدارک آموزشی میان و پایان دوره ملی و بین المللی
  • امکان معرفی به شرکت های مشاور و همکاری با موسسه آرمان شار برنا

الزامات دوره

  • دانشجو/فارغ التحصیل رشته شهرسازی یا گرایش های مرتبط با شهرسازی
  • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی (دانشجوی ترم ۲ کارشناسی به بالا)
  • سیستم رایانه به همراه نرم افزار Photoshop
  • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
  • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های آنلاین دوره

مخاطب دوره کیست؟

مفتخریم خود را اولین و تنها موسسه ثبت شده در سطح کشور بدانیم که دوره های آموزشی حضوری-آنلاین را با سرفصل آموزشی کامل و ویژگی های منحصربفرد برگزار می کند. دانشجویان، اساتید، کارشناسان و اعضای نظام مهندسی و علاقمندان به نرم افزار Photoshop و شیت بندی می توانند در این دوره آنلاین شرکت کرده و تمامی مباحث با تکنیک های طراحی مدل های سه بعدی آموزش ببینند.

برای مشاهده برنامه آموزشی، به بخش «سرفصل آموزشی» و جهت یافتن پاسخ برای پرسش های خود، به بخش «سوالات متداول» مراجعه نمایید.

معرفی اجمالی دوره

1
فایل ویدئویی معرفی دوره

بخش اول: مبانی و شروع به کار

1
جلسه ۱: مبانی طراحی و کار با نرم افزار و تنظیمات اولیه
54
2
جلسه ۲: آشنایی با ابزارها و تکنیک های پایه (کاربردی)
92
3
جلسه ۳: شروع به کار با نرم افزار (برمبنای مثال های شهری)
77
4
طراحی نمونه شیت و ارائه نکات تکمیلی بخش اول
5
تمرین و کرکسیون بخش اول

بخش دوم: ویرایش و طراحی مقدماتی

1
جلسه ۴: آموزش کاربردی کار با انواع لایه ها، افکت ها و …
2
جلسه ۵: آموزش کاربردی ترکیب لایه ها و عناصر گرافیکی
3
جلسه ۶: چیدمان، کادربندی و اصول شیت بندی (مقدماتی)
4
جلسه ۷: بررسی و داوری نمونه های موفق شیت بندی
5
طراحی نمونه شیت و ارائه نکات تکمیلی بخش دوم
6
آزمون میان دوره

بخش سوم: ویرایش و طراحی پیشرفته

1
جلسه ۸: چیدمان، کادربندی و اصول شیت بندی (پیشرفته)
2
جلسه ۹: آشنایی با پست پروداکشن در مقیاس شهری
3
جلسه ۱۰: طراحی شیت ۷۰ در ۵۰ طراحی شهری
4
جلسه ۱۱: طراحی شیت ۷۰ در ۵۰ برنامه ریزی شهری
5
آزمون پایان دوره
هر جلسه به صورت ویدئوی آموزشی و فایل ها و اسلایدهای متعددی می باشد که شما می توانید «فایل لایه ها و اسلایدها» را مشاهده و دانلود نمایید. ویدئوی آموزشی نیز با کیفیت عالی ضبط و صداگذاری شده است و شما یک دوره عالی را پیش روو خواهید داشت. پنل آموزش نیز به صورت منظم و مرتب طبق سرفصل جلسات تنظیم و طراحی شده و دانش پذیر می تواند جلسه به جلسه آموزش دیده و پس از انجام تمارین و تکالیف به جلسه بعدی مراجعه نماید. ما کیفیت دوره و پنل آموزشی خود را تضمین می کنیم؛ چرا که هم منجصر بفرد است و هم برای ریزترین جزئیات هم وقت صرف کرده ایم.
اگر با رشته شهرسازی سروکار داشته باشید، حتما با این نرم افزار نیز کار خواهید داشت و ادعای ما، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار در رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز این دوره، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص رشته و نرم افزار، سرفصل آموزشی جامع، آموزش کاربردی و تخصصی، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز استفاده از مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. در این دوره، مدرس(ان) دوره تا آخرین جلسه در کنار شما هستند و ارتباط مستمری با شما خواهند داشت.
بله، صد در صد، دوره ای که در نظر گرفته ایم به صورت کامل و تخصصی همه موارد ریز و درشت سرفصل آموزشی را در بر گرفته و به شکل کاربردی آموزش خواهید دید. ادعای ما همین آموزش تخصصی و کاربردی هست و تا کنون رضایت غالب دانش پذیران موسسه آرمان شار برنا را در بر داشته است.
شهریه دوره به دو دلیل پایین در نظر گرفته شده است، یک اینکه فعلا در بازه زمانی افتتاح وبسایت هستیم و تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. دوم اینکه شهریه دوره برمبنای هزینه ها و نیز شمار مخاطبین هدف دوره در نظر گرفته شده و با توجه به فروش در سراسر ایران، مبلغ در نظر گرفته شده، عدد معقولی است.

این دوره به صورت کاربردی و تخصصی، صفر تا صد مباحث مرتبط با رشته شهرسازی را پوشش می دهد.

دانش پذیر در طول دوره با مدرس در ارتباط خواهد بود و نواقص و ایرادات خود را برطرف خواهد کرد.

این دوره شامل آزمون میان دوره و پایان دوره می باشد و دانش پذیر پس از اتمام دوره می تواند نسبت به درخواست مدارک ملی و بین المللی اقدام کند.

اولین نفری باشید که یک نظر اضافه می کند

لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید
افزودن به لیست دلخواه
خرید دوره
- خرید به صورت گروهی؟ -
خرید گروهی
ثبت نام تاکنون: 35 دانش پذیر
تعداد جلسات: 11 جلسه
مجموع آموزش و تمرین: 17
ویدئوی آموزشی: فیلم آموزشی، فایل کاربردی، نمونه کار
سطح دوره: پیشرفته