5 از 5
5
11 دیدگاه

دوره تخصصی Photoshop و شیت بندی شهرسازی

آموزش نرم افزار Photoshop و شیت بندی در قالب مثال های کاربردی شهرسازی، طراحی و برنامه ریزی شهری

484 ثبت نام تاکنون

اگر برای ثبت نام در این دوره آموزشی، مردد هستید، حتما در کنار مطالعه توضیحات، سرفصل و رزومه مدرس، بخش دیدگاه ها را هم مشاهده کنید تا از نظر دانش پذیران کنونی درخصوص کیفیت محتوای آموزشی مطلع شوید.

یادگیری با کیفیت

در زمان دلخواه

در سراسر کشور

در این دوره آموزشی، کرکسیون جلسه با جلسه با مدرس و تایید کار از سوی مدرس برای ورود به جلسه بعدی الزامیست.

روش های متعددی برای طراحی و ارائه طرح در رشته شهرسازی و گرایش های آن وجود دارد (دو بعدی، سه بعدی و از سوی دیگر، دستی و نرم افزاری). یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در رشته شهرسازی که برای ارائه نهایی پروژه و طرح وجود دارد، نرم افزار Photoshop هست. این نرم افزار از هزاران ابزار کاربردی تشکیل شده و می توان از طراحی و ویرایش تک بنا گرفته تا ترسیم و طراحی در مقیاس های مختلف، شیت بندی و …، به راحتی و با کیفیت بصری جذاب انجام داد. یادگیری این نرم افزار ضروری است چرا که در مقاطع مختلف تحصیلی و در دروس تخصصی نظیر کارگاه ها و طرح های شهری، نیاز هست تا با بهره گیری از خلاقیت و مهارت های مدنظر، طرح های منحصربفردی در قالب برگه های منسجم ارائه شود. دوره آموزشی Photoshop و شیت بندی که توسط دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. مدرس، سرفصل، توضیحات، مثال ها، تمارین و آزمون های «یکسان» با دوره های حضوری نیز گواه بر این موضوع می باشد. این دوره در قالب اسلاید، فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و صداگذاری شده است، یک دوره کامل و جامع می باشد که تمامی مباحث تخصصی شهرسازی را فرا می گیرد. دوره مجازی Photoshop و شیت بندی شهری، یک دوره «مقدماتی-پیشرفته» هست که مباحث صفر تا صد را در قالب مثال های کاربردی شهرسازی ، طراحی و برنامه ریزی شهری آموزش می دهد.

ویژگی های منحصربفرد

 • کامل ترین سرفصل آموزشی کشور + بهترین کیفیت ارائه مطالب
 • ارتقاء مهارت در استفاده از نرم افزار و انجام پروژه ها
 • آموزش توسط مدرسین نخبه و مسلط به نرم افزار
 • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
 • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
 • امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی
 • دسترسی به رایانه و نرم افزارهای تدریس شده در دوره
 • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
 • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های عملی دوره

مخاطبین دوره

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شهرسازی
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
 • مدرسین و اساتید شهرسازی
 • کارشناسان و متخصصین شرکت های مشاور
 • علاقمندان به طراحی و یادگیری فتوشاپ

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، کافیست پس از مطالعه توضیحات و سرفصل آموزشی، روی یکی از دکمه های ثبت نام و یا خرید گروهی کلیک نمایید تا به صورت عادی (فردی) و یا گروهی (همراه با سایر دوستان)، در دوره آموزشی ثبت نام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، پرداخت شهریه دوره، و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، خواهید توانست در زمان دلخواه خود به پروفایل کاربری مراجعه کرده و جلسات آموزشی دوره را مشاهده نمایید. همچنین می توانید با کلیک برروی دکمه خرید پکیج آموزشی آفلاین، این دوره را در قالب فلش مموری دریافت نمایید. در صورت داشتن سوال در مورد دوره و یا مراحل ثبت نام می توانید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشید.

بخش اول: مبانی و شروع به کار

1
جلسه ۱: مبانی طراحی، کار با نرم افزار و تنظیمات اولیه
54
2
جلسه ۲: آشنایی با ابزارها و تکنیک های پایه (کاربردی)
92
3
جلسه ۳: ابزارها و تکنیک های کار بر روی لایه های شهری
77

بخش دوم: ویرایش و طراحی شیت های شهرسازی

1
جلسه ۴: اصول و چارچوب طراحی ساختار شیت شهرسازی
120
2
جلسه ۵: اصول تکمیلی ساختار شیت و تهیه نقشه سازمان فضایی
75
3
جلسه ۶: بررسی و داوری نمونه شیت های شهری
30
4
جلسه ۷: آموزش چیدمان، کادربندی و تولید لایه های شهری
142
5
آزمون میان دوره فتوشاپ و شیت بندی شهرسازی
120

بخش سوم: ویرایش و طراحی پیشرفته

1
جلسه ۸: آموزشی چیدمان، کادربندی و اصول شیت بندی (پیشرفته)
2
جلسه 9: طراحی شیت ۷۰ در ۵۰ طراحی شهری
3
جلسه 10: آشنایی با پست پروداکشن در مقیاس شهری
4
جلسه 11: طراحی شیت 70 در 50 برنامه ریزی شهری
5
آزمون پایان دوره فتوشاپ و شیت بندی شهرسازی
محتوای جلسات آموزشی از قبل با بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در سامانه آموزش مجازی قرار گرفته است. دانش پذیران می توانند در سه مدل دوره آنلاین، دوره گروهی و پکیج آموزشی آفلاین از این محتوا بهره مند شوند. زمان یادگیری در هر سه حالت به اختیار دانش پذیر است و تنها تفاوت در نحوه استفاده از دوره (مصرف اینترنت یا آفلاین) می باشد. کیفیت محتوای تمامی دوره های آموزشی تضمین شده است.
ادعای موسسه آرمان شار برنا، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار/مهارت های کاربردی و تخصصی رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز دوره های آموزشی سامانه، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص، با تجربه و استعداد، سرفصل آموزشی جامع، آموزش گام به گام، یادگیری در زمان دلخواه، پرسش و پاسخ در زمان دلخواه با مدرس، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز امکان صدور مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. به طور کلی؛ کیفیت یادگیری شما در سامانه آموزش مجازی شهرسازی Urbanism24 تضمین شده است.
بله، صد در صد، دوره های سامانه آموزش مجازی Urbanism24 از کامل ترین سرفصل آموزشی برخوردار هستند و در کنار آن، تمامی روش های منحصربفرد ممکن را به کار گرفته ایم تا بهترین تجربه یادگیری را با راندمان بالا کسب و تجربه کنید. دیدگاه های دانش پذیران قبلی نیز در تایید همین ادعا می باشد.
بخشی از رزومه علمی مهندس سوگل کریمی: فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی شهرسازی عضو مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین مسلط به نرم افزارهای طراحی نظیر Lumion، InDesign، Photoshop و ... مدرس موسسه آرمان شار برنا -------------بخشی از رزومه علمی دکتر هادی حاجی وند: پژوهشگر دکتری شهرسازی (ورودی 1396) فارغ التحصیل استعداد درخشان کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری (ورودی 1394) فارغ التحصیل استعداد درخشان کارشناسی مهندسی شهرسازی (ورودی 1390) مدرس دانشگاه و برگزارکننده دوره های تخصصی نرم افزارهای شهرسازی مدیرعامل موسسه علمی آرمان شار برنا سابقه برگزاری بیش از 50 دوره حضوری در دانشگاه و ادارات بیش از 6 استان پژوهشگر مسائل شهری با بیش از 15 مقاله علمی-پژوهشی و همایش های معتبر دارای نمایه ISC
یکی از ویژگی های منحصربفرد سامانه آموزش مجازی Urbanism24، دور زدن محدودیت زمانی و مکانی است. بدین معنی که در هر نقطه ای از دنیا می توانید در زمان دلخواه خودتان به محتوای آموزشی ثبت نام شده، دسترسی داشته باشید. همچنین سوالات و پاسخ تکالیف را می توانید در زمان دلخواه خود در بخش پرسینو درج کنید تا مدرس آن را بررسی کرده و پاسخ دهد.
دوره ثبت نامی شما از لحظه ثبت نام در دسترس شماست و در صورت پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه، تا 100 سال در دسترس شما است تا بتوانید به محتوای آموزشی و حتی محتوای آموزشی آپدیت شده در سالیان آتی دسترسی داشته باشید.
5
5 از 5
11 امتیاز

امتیازات داده شده

5 ستاره
11
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پروفایل کاربری شوید
کیفیت آموزش و یادگیری، تضمین شده است

امکانات دوره:

فیلم آموزشی، فایل کاربردی، نمونه کار
دسترسی در زمان دلخواه (مادام العمر)
تمرین و کرکسیون جلسه به جلسه