5 از 5
5
1 دیدگاه

دوره تخصصی تهیه طرح هادی روستایی

آموزش مباحث تخصصی تدوین و تهیه طرح هادی روستایی به صورت صفر تا صد و کاربردی

اگر برای ثبت نام در این دوره آموزشی، مردد هستید، حتما در کنار مطالعه توضیحات، سرفصل و رزومه مدرس، بخش دیدگاه ها را هم مشاهده کنید تا از نظر دانش پذیران کنونی درخصوص کیفیت محتوای آموزشی مطلع شوید.

یادگیری با کیفیت

در زمان دلخواه

در سراسر کشور

یکی از سکونتگاه‌هایی که در حوزه شهرسازی و معماری مورد توجه قرار می‌گیرد، روستاها هستند و طرح هادی روستایی، طرحی است که در این راستا تدوین شده و به بهتر شدن شرایط کالبدی، اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی روستاها کمک می‌کند. از اهمیت وجودی طرح روستایی نیز می توان به لزوم برنامه ریزی برای سکونتگاه های انسانی و نیز کارایی بهتر آن سکونتگاه برای پاسخدهی به نیازهای ساکنین و استفاده کنندگان اشاره کرد. افرادی که علاقمند به تهیه طرح‌ هادی روستا هستند و یا حوزه فعالیتی آن‌ها در این زمینه است، نیاز است که با اصول، ضوابط و نحوه نگارش، تدوین و ارائه این طرح‌ آشنایی داشته باشند. دوره آموزشی طرح هادی روستایی موسسه علمی آرمان شار برنا، با هدف آموزش افراد برای تدوین طرح‌های هادی روستایی، آماده و تدوین شده است و تمام مباحث مورد نیاز برای آشنایی، تدوین و ارائه طرح هادی روستایی به تفصیل در قالب سرفصل آموزشی جامع ارائه شده است و تمام مباحث مرتبط در زمینه جمع‌آوری اطلاعات، تهیه گزارش، آماده‌سازی نقشه‌ها و همین‌طور نرم‌افزارهای مورد استفاده به صورت صفر تا صد مورد بحث قرار می‌گیرد.

ویژگی های منحصربفرد

 • کامل ترین سرفصل آموزشی کشور + بهترین کیفیت ارائه مطالب
 • ارتقاء مهارت در استفاده از تکنیک/نرم افزار و انجام پروژه ها
 • آموزش توسط مدرسین نخبه و مسلط به تکنیک/نرم افزار
 • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
 • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
 • امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی
 • دسترسی به رایانه و نرم افزارهای تدریس شده در دوره
 • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
 • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های عملی دوره

مخاطبین دوره

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شهرسازی
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برنامه‌ریزی شهری
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری
 • سایر کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه شهرسازی و معماری

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، کافیست پس از مطالعه توضیحات و سرفصل آموزشی، روی یکی از دکمه های ثبت نام و یا خرید گروهی کلیک نمایید تا به صورت عادی (فردی) و یا گروهی (همراه با سایر دوستان)، در دوره آموزشی ثبت نام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، پرداخت شهریه دوره، و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، خواهید توانست در زمان دلخواه خود به پروفایل کاربری مراجعه کرده و جلسات آموزشی دوره را مشاهده نمایید. در صورت داشتن سوال در مورد دوره و یا مراحل ثبت نام می توانید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشید.

بخش اول- آشنایی با طرح هادی روستایی

1
جلسه 1: شناخت طرح هادی روستایی و مفاهیم مرتبط
32
2
جلسه 2: شرح خدمات و ضوابط تهیه طرح‌ هادی روستایی
50

بخش دوم- مطالعات و شناخت پایه روستا

1
جلسه ۳: مفهوم حوزه نفوذ و روش های تعیین حوزه نفوذ روستا
35
2
جلسه 4: بررسی و تولید نقشه های مرتبط با حوزه نفوذ روستا
3
جلسه 5: مطالعات پایه، پیشینه و زمینه وضع موجود + نقشه
4
جلسه 6: مطالعات محیطی در سطح و حوزه نفوذ روستا + نقشه
5
جلسه 7: مطالعات جمعیتی-اجتماعی در سطح و حوزه نفوذ روستا + نقشه
6
جلسه 8: مطالعات اقتصادی در سطح و حوزه نفوذ روستا + نقشه
7
جلسه 9: مطالعات کالبدی در سطح و حوزه نفوذ روستا + نقشه
8
جلسه 10: ارزیابی و تحلیل مطالعات، برآوردها و سطح عملکردی

بخش سوم- تدوین برنامه‌های طرح هادی روستا

1
جلسه 11: چشم‌اندازنویسی و تدوین چشم‌انداز، راهبرد، سیاست اجرایی
2
جلسه 12: تعیین اولویت برنامه ها و پروژه های پیشنهادی
3
آزمون میان دوره طرح هادی روستا

بخش چهارم- ارائه طرح پیشنهادی

1
جلسه 13: ارائه طرح پیشنهادی روستا (بخش یک)
2
جلسه 14: ارائه طرح پیشنهادی روستا (بخش دو)
3
جلسه 15: ارائه طرح پیشنهادی روستا (بخش سه)

بخش پنجم- ضوابط و مقررات طرح

1
جلسه 16: تدوین ضوابط و مقررات طرح (بخش یک)
2
جلسه 17: تدوین ضوابط و مقررات طرح (بخش دو)
3
جلسه ۱۸: تدوین ضوابط و مقررات طرح (بخش سه)
4
آزمون پایان دوره طرح هادی روستا
محتوای جلسات آموزشی از قبل با بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در سامانه آموزش مجازی قرار گرفته است. دانش پذیران می توانند در سه مدل دوره آنلاین، دوره گروهی و پکیج آموزشی آفلاین از این محتوا بهره مند شوند. زمان یادگیری در هر سه حالت به اختیار دانش پذیر است و تنها تفاوت در نحوه استفاده از دوره (مصرف اینترنت یا آفلاین) می باشد. کیفیت محتوای تمامی دوره های آموزشی تضمین شده است.
ادعای موسسه آرمان شار برنا، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار/مهارت های کاربردی و تخصصی رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز دوره های آموزشی سامانه، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص، با تجربه و استعداد، سرفصل آموزشی جامع، آموزش گام به گام، یادگیری در زمان دلخواه، پرسش و پاسخ در زمان دلخواه با مدرس، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز امکان صدور مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. به طور کلی؛ کیفیت یادگیری شما در سامانه آموزش مجازی شهرسازی Urbanism24 تضمین شده است.
بله، صد در صد، دوره های سامانه آموزش مجازی Urbanism24 از کامل ترین سرفصل آموزشی برخوردار هستند و در کنار آن، تمامی روش های منحصربفرد ممکن را به کار گرفته ایم تا بهترین تجربه یادگیری را با راندمان بالا کسب و تجربه کنید. دیدگاه های دانش پذیران قبلی نیز در تایید همین ادعا می باشد.
لادن مصطفی¬زاده، دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی شهری (دانشگاه محل قبولی: دانشگاه کردستان، دانشگاه محل تحصیل: دانشگاه علم و صنعت ایران)، کارشناس ارشد برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، کارشناس تکنولوژی معماری از دانشگاه کردستان، سابقه انجام طرح‌های روستایی (شهرستانک، آیگان، محمودآباد و غیره)، شهری و مطالعات امکان‌سنجی در مهندسین مشاور فجر و توسعه و موسسه مطالعات اندیشه شهر و اقتصاد، سابقه تدریس در دانشگاه و موسسات آموزشی از سال 1389 تاکنون را داشته است، همچنین فعالیت‌های اخیر وی شامل شرکت در مسابقات معماری و شهرسازی، همکاری با مرکز تحقیقات شهر هوشمند و همکاری در بازطراحی خیابان ولیعصر تهران می‌باشد.
یکی از ویژگی های منحصربفرد سامانه آموزش مجازی Urbanism24، دور زدن محدودیت زمانی و مکانی است. بدین معنی که در هر نقطه ای از دنیا می توانید در زمان دلخواه خودتان به محتوای آموزشی ثبت نام شده، دسترسی داشته باشید. همچنین سوالات و پاسخ تکالیف را می توانید در زمان دلخواه خود در بخش پرسینو درج کنید تا مدرس آن را بررسی کرده و پاسخ دهد.
دوره ثبت نامی شما از لحظه ثبت نام در دسترس شماست و در صورت پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه، تا 100 سال در دسترس شما است تا بتوانید به محتوای آموزشی و حتی محتوای آموزشی آپدیت شده در سالیان آتی دسترسی داشته باشید.
5
5 از 5
1 امتیاز

امتیازات داده شده

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پروفایل کاربری شوید
کیفیت آموزش و یادگیری، تضمین شده است

امکانات دوره:

فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
دسترسی در زمان دلخواه (مادام العمر)
تمرین و کرکسیون جلسه به جلسه