ورکشاپ تخصصی رندرگیری با V-RAY در Sketchup

امروزه شبیه سازی فضاهای شهری یکی از اصلی ترین مراحل تهیه پروژه ها و طرح های شهرسازی می باشد.  درواقع مرحله طراحی فضاهای شهری به خودی خود، کافی نیست و نیاز است شبیه سازی مدل های سه بعدی برای تبدیل مدل به واقعیت (تا حد ممکن) انجام شود تا آنچه ارائه/مشاهده می شود، بازدهی و کارایی موفقی داشته باشد. شبیه سازی مدل های ایجاد شده به وسیله موتورهای رندرینگ صورت می پذیرد. موتور رندر V-RAY یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای شبیه سازی صحنه های شهری و معماری به شمار می رود که با شبیه سازی مدل های ۳بعدی ایجاد شده، کمک شایانی به درک و ارائه بهتر پروژه های شهری می نماید. نسخه ی چهارم از موتور V-RAY که با نام V-RAY NEXT شناخته می شود؛ با دارا بودن قابلیت محاسبه دقیق نورهای محیطی و مصنوعی، وجود کتابخانه ی عظیمی از متریال های آماده و ساخت هرگونه متریال دلخواه، امکان ارائه تصاویر واقعی و با کیفیت بالا از فضاهای مدلسازی شده را در اختیار شهرسازان و طراحان شهری قرار می دهد.

در این ورکشاپ آموزشی مراحل صفر تا صد رندرینگ فضاهای شهری مدلسازی شده در نرم افزار SketchUp آموزش داده شده است. از نکات مهم این دوره یادگیری مباحث مربوط به نورپردازی، تنظیمات دوربین، متریال سازی، استفاده از پوشش های گیاهی با کیفیت و تنظیمات خروجی مناسب؛ در قالب یک پروژه ی عملی می باشد.

ورکشاپ آموزشی V-RAY NEXT  که برای دپارتمان مجازی Urbanism24 تهیه شده است، کیفیت کاملا برابر با دوره های آموزش حضوری موسسه آرمان شار برنا دارد. مدرس، سرفصل، توضیحات، مثال ها و تمارین «یکسان» با دوره های حضوری نیز گواه بر این موضوع می باشد. این دوره در قالب اسلاید، فیلم های آموزشی که با دقت و وسواس خاصی ضبط و صداگذاری شده است، یک ورکشاپ کاملا کاربردی برای شهرسازان و طراحان شهری می باشد. این دوره همانند دوره های حضوری موسسه، دارای تمرین در هرجلسه و کرکسیون با مدرس باشد که دانش پذیران می توانند خود را دانش پذیر یک دوره کاملا تخصصی و کاربردی بدانند.

برای ثبت نام در دوره می توانید از همین صفحه و پس از مطالعه برنامه آموزشی جلسات، اقدام به خرید کنید و جلسات را طبق نظمی که چیده شده دنبال کنید. لازم به ذکر است تمامی فعالیت های دانش پذیران در داخل وبسایت (بخش دوره های آموزشی) توسط سیستم آنالیز و هرگونه رفتار غیراخلاقی نسبت به فیلم های آموزشی به مدیریت وبسایت گزارش می شود و با توجه به زحمتی که برای وبسایت و امنیت آن کشیده شده است، این اعمال، پیگرد قانونی را به همراه خواهد داشت.

امتیازات و مزایای شرکت در دوره

  • یادگیری کامل و دقیق مباحث تخصصی و کاربردی
  • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
  • درخواست مدارک آموزشی میان و پایان دوره ملی و بین المللی
  • امکان معرفی به شرکت های مشاور و همکاری با موسسه آرمان شار برنا

الزامات دوره

  • دانشجو/فارغ التحصیل رشته شهرسازی یا گرایش های مرتبط با شهرسازی
  • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی (دانشجوی ترم ۲ کارشناسی به بالا)
  • سیستم رایانه به همراه نرم افزار SketchUp
  • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
  • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در گروه کلاسی

مخاطب دوره کیست؟

مفتخریم خود را اولین و تنها موسسه ثبت شده در سطح کشور بدانیم که دوره های آموزشی حضوری-آنلاین را با سرفصل آموزشی کامل و ویژگی های منحصربفرد برگزار می کند. دانشجویان، اساتید، کارشناسان و اعضای نظام مهندسی و علاقمندان به نرم افزار SketchUp و V-RAY می توانند در این دوره آنلاین شرکت کرده و تمامی مباحث با تکنیک های طراحی مدل های سه بعدی آموزش ببینند.

برای مشاهده برنامه آموزشی، به بخش «سرفصل آموزشی» و جهت یافتن پاسخ برای پرسش های خود، به بخش «سوالات متداول» مراجعه نمایید.

1
فایل ویدئویی معرفی ورکشاپ VRAY
5
2
جلسه ۱: آموزش نصب و آشنایی با موتور Vray NEXT
42
3
جلسه ۲: سکانس بندی و تنظیمات دوربین
41
4
جلسه ۳: نورپردازی صحنه روز
61
5
جلسه ۴-الف: پلاگین laubwerk (ایجاد پوشش گیاهی)
33
6
جلسه ۴-ب: استفاده از متریال های آماده
95
7
جلسه ۴-ج: متریال سازی و ساخت متریال های PBR
122
8
جلسه ۵: رندرگیری و خروجی نهایی
75
9
جلسه ۶: نورپردازی صحنه شب
10
مهارت سنجی پایان دوره
هر جلسه به صورت ویدئوی آموزشی و فایل ها و اسلایدهای متعددی می باشد که شما می توانید «فایل لایه ها و اسلایدها» را مشاهده و دانلود نمایید. ویدئوی آموزشی نیز با کیفیت عالی ضبط و صداگذاری شده است و شما یک دوره عالی را پیش روو خواهید داشت. پنل آموزش نیز به صورت منظم و مرتب طبق سرفصل جلسات تنظیم و طراحی شده و دانش پذیر می تواند جلسه به جلسه آموزش دیده و پس از انجام تمارین و تکالیف به جلسه بعدی مراجعه نماید. ما کیفیت دوره و پنل آموزشی خود را تضمین می کنیم؛ چرا که هم منجصر بفرد است و هم برای ریزترین جزئیات هم وقت صرف کرده ایم.
اگر با رشته شهرسازی سروکار داشته باشید، حتما با این نرم افزار نیز کار خواهید داشت و ادعای ما، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار در رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز این دوره، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص رشته و نرم افزار، سرفصل آموزشی جامع، آموزش کاربردی و تخصصی، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز استفاده از مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. در این دوره، مدرس(ان) دوره تا آخرین جلسه در کنار شما هستند و ارتباط مستمری با شما خواهند داشت.
بله، صد در صد، دوره ای که در نظر گرفته ایم به صورت کامل و تخصصی همه موارد ریز و درشت سرفصل آموزشی را در بر گرفته و به شکل کاربردی آموزش خواهید دید. ادعای ما همین آموزش تخصصی و کاربردی هست و تا کنون رضایت غالب دانش پذیران موسسه آرمان شار برنا را در بر داشته است.
شهریه دوره به دو دلیل پایین در نظر گرفته شده است، یک اینکه فعلا در بازه زمانی افتتاح وبسایت هستیم و تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است. دوم اینکه شهریه دوره برمبنای هزینه ها و نیز شمار مخاطبین هدف دوره در نظر گرفته شده و با توجه به فروش در سراسر ایران، مبلغ در نظر گرفته شده، عدد معقولی است.

این دوره به صورت کاربردی و تخصصی، صفر تا صد مباحث مرتبط با رشته شهرسازی را پوشش می دهد.

دانش پذیر در طول دوره با مدرس در ارتباط خواهد بود و نواقص و ایرادات خود را برطرف خواهد کرد.

دانش پذیر پس از اتمام دوره می تواند نسبت به درخواست مدارک ملی و بین المللی اقدام کند.

زمان درج شده در صفحه دوره، به شکل حدودی و براساس تایم جلسات آموزشی، تمارین، آزمون و نیز جلسات تکمیلی هست که در آینده به دوره آموزشی اضافه خواهد شد و بدین ترتیب همواره دستخوش تغییر می شود.

اولین نفری باشید که یک نظر اضافه می کند

لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید
افزودن به لیست دلخواه
- خرید به صورت گروهی؟ -
ثبت نام تاکنون: 20 دانش پذیر
تعداد جلسات: 6 جلسه
مجموع آموزش و تمرین: 10
محتوا: فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
سطح دوره: پیشرفته