5 از 5
5
4 دیدگاه

ورکشاپ تخصصی رندرگیری با V-RAY در Sketchup

آموزش مباحث تخصصی رندرگیری با vray در sketchup در قالب مثال های کاربردی شهرسازی (مقدماتی تا پیشرفته)

173 ثبت نام تاکنون

معرفی دوره (قابل پخش برای کاربران سامانه)

اگر برای ثبت نام در این دوره آموزشی، مردد هستید، حتما در کنار مطالعه توضیحات، سرفصل و رزومه مدرس، بخش دیدگاه ها را هم مشاهده کنید تا از نظر دانش پذیران کنونی درخصوص کیفیت محتوای آموزشی مطلع شوید.

یادگیری با کیفیت

در زمان دلخواه

در سراسر کشور

شبیه سازی فضاهای شهری یکی از اصلی ترین مراحل تهیه پروژه ها و طرح های شهرسازی می باشد.  درواقع مرحله طراحی فضاهای شهری به خودی خود، کافی نیست و نیاز است شبیه سازی مدل های سه بعدی برای تبدیل مدل به واقعیت (تا حد ممکن) انجام شود. موتور رندر V-RAY یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین نرم افزارهای شبیه سازی صحنه های شهری و معماری به شمار می رود که کمک شایانی به درک و ارائه بهتر پروژه های شهری می نماید. نسخه ی چهارم از موتور V-RAY که با نام V-RAY NEXT شناخته می شود؛ با دارا بودن قابلیت محاسبه دقیق نورهای محیطی و مصنوعی، وجود کتابخانه ی عظیمی از متریال های آماده و ساخت هرگونه متریال دلخواه، امکان ارائه تصاویر واقعی و با کیفیت بالا از فضاهای مدلسازی شده را در اختیار شهرسازان و طراحان شهری قرار می دهد. در این ورکشاپ آموزشی مراحل صفر تا صد رندرینگ فضاهای شهری مدلسازی شده در نرم افزار SketchUp آموزش داده شده است. از نکات مهم این دوره یادگیری مباحث مربوط به نورپردازی، تنظیمات دوربین، متریال سازی، استفاده از پوشش های گیاهی با کیفیت و تنظیمات خروجی مناسب؛ در قالب پروژه عملی می باشد.

ویژگی های منحصربفرد

 • کامل ترین سرفصل آموزشی کشور + بهترین کیفیت ارائه مطالب
 • ارتقاء مهارت در استفاده از نرم افزار و انجام پروژه ها
 • آموزش توسط مدرسین نخبه و مسلط به نرم افزار
 • تمرین و کرکسیون با مدرس دوره در طول مدت آموزش
 • شرکت در آزمون های آنلاین دوره و رفع اشکال
 • امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی

پیش نیازهای دوره

 • آشنایی مقدماتی با مباحث رشته شهرسازی
 • تسلط کامل به دوره SketchUp شهرسازی
 • دسترسی به رایانه و نرم افزارهای تدریس شده در دوره
 • پایبند به قوانین و مقررات وبسایت
 • یادگیری با دقت، انجام تکالیف و شرکت در آزمون های عملی دوره

مخاطبین دوره

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی شهرسازی
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
 • مدرسین و اساتید شهرسازی
 • کارشناسان و متخصصین شرکت های مشاور
 • علاقمندان به طراحی مدل های سه بعدی شهری
 • طراحی سه بعدی شهر برای بازی های رایانه ای و موبایل

برای ثبت نام در این دوره آموزشی، کافیست پس از مطالعه توضیحات و سرفصل آموزشی، روی یکی از دکمه های ثبت نام و یا خرید گروهی کلیک نمایید تا به صورت عادی (فردی) و یا گروهی (همراه با سایر دوستان)، در دوره آموزشی ثبت نام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، پرداخت شهریه دوره، و انجام مراحل تکمیلی ثبت نام، خواهید توانست در زمان دلخواه خود به پروفایل کاربری مراجعه کرده و جلسات آموزشی دوره را مشاهده نمایید. در صورت داشتن سوال در مورد دوره و یا مراحل ثبت نام می توانید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشید.

1
جلسه 1: آموزش نصب و آشنایی با موتور Vray NEXT
42
2
جلسه ۲: سکانس بندی فضاهای شهری و تنظیمات دوربین
41
3
جلسه ۳: نورپردازی فضای شهری در صحنه روز
61
4
جلسه ۴-الف: پلاگین laubwerk (ایجاد پوشش گیاهی فضای شهری)
33
5
جلسه ۴-ب: استفاده از متریال های آماده در فضاهای شهری
95
6
جلسه 4-ج: متریال سازی و ساخت متریال های PBR
122
7
جلسه ۵: رندرگیری و خروجی نهایی فضاهای شهری
75
8
جلسه ۶: نورپردازی فضای شهری در صحنه شب
120
9
مهارت سنجی پایان دوره Vray NEXT
محتوای جلسات آموزشی از قبل با بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در سامانه آموزش مجازی قرار گرفته است. دانش پذیران می توانند در سه مدل دوره آنلاین، دوره گروهی و پکیج آموزشی آفلاین از این محتوا بهره مند شوند. زمان یادگیری در هر سه حالت به اختیار دانش پذیر است و تنها تفاوت در نحوه استفاده از دوره (مصرف اینترنت یا آفلاین) می باشد. کیفیت محتوای تمامی دوره های آموزشی تضمین شده است.
ادعای موسسه آرمان شار برنا، آموزش تخصصی و کاربردی نرم افزار/مهارت های کاربردی و تخصصی رشته شهرسازی است. از ویژگی های متمایز دوره های آموزشی سامانه، می توان به تدریس توسط مدرس متخصص، با تجربه و استعداد، سرفصل آموزشی جامع، آموزش گام به گام، یادگیری در زمان دلخواه، پرسش و پاسخ در زمان دلخواه با مدرس، تمرین و کرکسیون مستمر، آزمون های مهارت سنجی و نیز امکان صدور مدارک آموزشی ملی و بین المللی در پایان دوره اشاره کرد. به طور کلی؛ کیفیت یادگیری شما در سامانه آموزش مجازی شهرسازی Urbanism24 تضمین شده است.
بله، صد در صد، دوره های سامانه آموزش مجازی Urbanism24 از کامل ترین سرفصل آموزشی برخوردار هستند و در کنار آن، تمامی روش های منحصربفرد ممکن را به کار گرفته ایم تا بهترین تجربه یادگیری را با راندمان بالا کسب و تجربه کنید. دیدگاه های دانش پذیران قبلی نیز در تایید همین ادعا می باشد.
بخشی از رزومه علمی مهندس علی جمیلی: کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری دانشگاه علامه طباطبایی؛ رتبه 64 کنکور ارشد برنامه ریزی شهری، منطقه ای و مدیریت شهری؛ مدیر دپارتمان دوره های آموزش نرم افزار موسسه آرمان شار برنا؛ عضو هیئت مدیره و مشاور فنی مهندسین مشاور ویراشار؛ مدرس نرم افزار های تخصصی شهرسازی و شبیه سازی فضاهای شهری؛ سابقه همکاری با مهندسین مشاور نقش جهان پارس، نقش کلیک و شرکت همنوا-دیاری نو؛ مولف و گردآورنده مستندات آموزشی برنامه ریزی شهری موسسه آرمان شار برنا؛ نویسنده مقالات علمی-پژوهشی و کنفرانسی معتبر دارای نمایه ISC
یکی از ویژگی های منحصربفرد سامانه آموزش مجازی Urbanism24، دور زدن محدودیت زمانی و مکانی است. بدین معنی که در هر نقطه ای از دنیا می توانید در زمان دلخواه خودتان به محتوای آموزشی ثبت نام شده، دسترسی داشته باشید. همچنین سوالات و پاسخ تکالیف را می توانید در زمان دلخواه خود در بخش پرسینو درج کنید تا مدرس آن را بررسی کرده و پاسخ دهد.
دوره ثبت نامی شما از لحظه ثبت نام در دسترس شماست و در صورت پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه، تا 100 سال در دسترس شما است تا بتوانید به محتوای آموزشی و حتی محتوای آموزشی آپدیت شده در سالیان آتی دسترسی داشته باشید.
5
5 از 5
4 امتیاز

امتیازات داده شده

5 ستاره
4
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

نمایش بیشتر
لطفا برای درج دیدگاه خود، ابتدا وارد پروفایل کاربری شوید
کیفیت آموزش و یادگیری، تضمین شده است

امکانات دوره:

فیلم آموزشی، فایل کاربردی، سوال
دسترسی در زمان دلخواه (مادام العمر)
تمرین و کرکسیون جلسه به جلسه