به اطلاع دانشجویان، کارشناسان، اساتید و علاقمندان می رساند دپارتمان مجازی Urbanism24 وابسته به موسسه علمی آرمان شار برنا که در زمینه برگزاری دوره های آموزشی شهرسازی و معماری فعالیت دارد، آغاز به کار کرده و از هم اکنون آماده استفاده می باشد. این وبسایت، یک سامانه کاملا هوشمند و منحصربفرد است که دوره های کاملا باکیفیت و عالی را در اختیار تمامی مخاطبین خود در سرتاسر ایران قرار داده است. کافیست پس از مطالعه هر دوره، ثبت نام خود را انجام داده و شروع به یادگیری نمایید. مدرسین سامانه از ابتدا تا پایان آخرین جلسه آموزشی در کنار شما هستند و تمامی ایرادات و نواقص آموخته های شما را برطرف خواهند کرد.

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.