اخبار و اطلاعیه های سامانه Urbanism24

به استحضار می رساند همزمان با شروع به کار و راه اندازی سامانه دپارتمان مجازی Urbanism24، چهار دوره تخصصی ArcGIS، CityEngine، AutoCAD و SketchUp به سیستم اضافه شده و کاربران و علاقمندان می توانند در این دوره ها ثبت نام نمایند. سامانه به طور کاربر پسند طراحی شده است؛ به طوری که هر یک از کاربران می توانند با مراجعه به صفحه اختصاصی هر دوره آموزشی، توضیحات، ویژگی ها و سرفصل آموزشی دوره ها را مطالعه کرده  و نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند. افتخار موسسه آرمان شار برنا، ارائه خدمات آموزشی نوین و باکیفیت در سرتاسر ایران است و به خود می بالیم که در کنار دوره های حضوری، توانسته ایم دوره های مجازی را با کیفیت همسان دوره های حضوری ارائه کنیم.

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.