اخبار و اطلاعیه های سامانه Urbanism24

به حول و قوه الهی، آخرین آزمایش های امنیتی-عملکردی بر روی سامانه دپارتمان مجازی موسسه آرمان شار برنا Urbanism24 در حال انجام است و طی چند روز آتی، دسترسی به سامانه و استفاده از دوره های آموزشی، میسر خواهد بود. در حال حاضر دوره های این دپارنمان، شامل 4 دوره نرم افزاری شهرسازی است و در آینده نزدیک، چندین دوره آموزشی نرم افزاری، مهارتی و … به سامانه اضافه خواهد شد. از ویژگی های بارز این سامانه می توان به تحقق آرمان عدالت آموزشی، سرفصل آموزشی کامل، بهترین کیفیت صدا و تصویر، استفاده در هر زمان و از هر نقطه از کشور، شهریه مناسب، تمرین و کرکسیون و امکان درخواست مدارک معتبر ملی و بین المللی اشاره کرد.

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.