سامانه Urbanism24 دوره های آموزشی شهرسازی و معماری

آموزش دوره آنلاین Sketchup دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

دوره مجازی آموزش تخصصی نرم افزار SketchUp به عنوان دومین دوره آموزشی دپارتمان مجازی موسسه آرمان شار برنا در این سامانه قرار گرفت و آماده استفاده می باشد. ویدئوهای این دوره با بهترین کیفیت ضبط و صداگذاری شده است. شما می توانید از هر نقطه کشور با قیمت مناسب این دوره را خریداری کرده و در قالب یک سامانه هوشمند، جلسات آموزشی را مشاهده، تمرین و کرکسیون کنید. مدرس دوره در طول تمامی جلسات در دسترس و پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

خاطر نشان می شویم اینترنت مصرفی شما برای دوره های آموزشی به صورت نیم بها می باشد. سرفصل آموزشی جلسات و توضیحات دوره در وبسایت قرار گرفته است و می توانید نسبت به مطالعه و ثبت نام در دوره اقدام کنید.

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.