اخبار دپارتمان Urbanism24

این سرویس که در ۲۲ آذرماه ۹۸ راه اندازی شده است، امکان خرید و ثبت نام گروهی دوره های مجازی را به گروه های ۲ یا ۳ نفره دانشجویان و یا کارمندان شرکت های مهندسی و … می دهد که بتوانند با صرف هزینه کمتر (بیش از ۳۰۰ هزار تومان تخفیف به طور میانگین) از دوره های مجازی موسسه استفاده نمایند.

مثال: سه نفر تصمیم می گیرند، پول جمع کرده و به صورت مشارکتی یک دوره را خریداری کنند. در این حالت، برای دوره ای که شهریه آن ۳۰۰ هزار تومان است، به جای واریز ۳ * ۳۰۰ = ۹۰۰ هزار تومان؛ مبلغ کمتری (۵۰۰ هزار تومان) واریز می کنند. به عبارتی دیگر، هر فرد به جای واریز ۳۰۰ هزار تومان، ۱۶۶ هزار تومان پرداخت می کند و در مجموع، ۴۰۰ هزار تومان تخفیف می گیرند. پس از ثبت نام، هر دانش پذیر می تواند در هر زمان و هر جا که باشد، وارد پنل کاربری خود شده و از دوره خودش استفاده کند. تمارین و آزمون های هر دانش پذیر به طور مستقل بررسی می شود و مدارک نیز به طور جداگانه صادر می شود.

روند ثبت نام گروهی: مراجعه به وبسایت و صفحه دوره مدنظر، ثبت نام و ورود به عنوان کاربر وبسایت، کلیک روی دکمه خرید گروهی، ایجاد گروه جدید و تایپ ایمیل اعضا، پرداخت شهریه گروه، ارسال خودکار ایمیل به اعضا، ورود و استفاده اعضای گروه از دوره

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سامانه گفتگوی آنلاین وبسایت مراجعه نمایید و با کارشناس موسسه در ارتباط باشید.