سامانه Urbanism24 دوره های آموزشی شهرسازی و معماری

این سرویس که در 22 آذرماه 98 راه اندازی شده است، امکان خرید و ثبت نام گروهی دوره های مجازی را به گروه های 2 یا 3 نفره دانشجویان و یا کارمندان شرکت های مهندسی و … می دهد که بتوانند با صرف هزینه کمتر (بیش از 300 هزار تومان تخفیف به طور میانگین) از دوره های مجازی موسسه استفاده نمایند. مثال: سه نفر تصمیم می گیرند، پول جمع کرده و به صورت مشارکتی یک دوره را خریداری کنند. در این حالت، برای دوره ای که شهریه آن ۳۰۰ هزار تومان است، به جای واریز ۳ * ۳۰۰ = ۹۰۰ هزار تومان؛ مبلغ کمتری (۵۰۰ هزار تومان) واریز می کنند. به عبارتی دیگر، هر فرد به جای واریز ۳۰۰ هزار تومان، ۱۶۶ هزار تومان پرداخت می کند و در مجموع، ۴۰۰ هزار تومان تخفیف می گیرند. پس از ثبت نام، هر دانش پذیر می تواند در هر زمان و هر جا که باشد، وارد پنل کاربری خود شده و از دوره خودش استفاده کند. تمارین و آزمون های هر دانش پذیر به طور مستقل بررسی می شود و مدارک نیز به طور جداگانه صادر می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سامانه گفتگوی آنلاین وبسایت مراجعه نمایید و با کارشناس موسسه در ارتباط باشید.

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.