ضمن تبریک شب یلدا، به اطلاع می رسانیم موسسه آرمان شار برنا در نظر دارد همچون سال گذشته، هدایایی برای کودکان بی سرپرست و نیازمند تهیه کرده و به مناسبت هدیه شب یلدا به این عزیزان تقدیم کند. امسال نیز، تخفیف ویژه 85 درصدی برای ثبت نام در دوره های آموزشی «نرم افزاری» در نظر گرفته ایم و کل مبلغ حاصل از فروش دوره ها، به خرید هدایا تعلق می گیرد تا شما نیز در این امر خیر، سهیم باشید. مهلت استفاده از این کد تخفیف، صرفا تا ساعت 24 یکم دی ماه می باشد و پس از آن به هیچ عنوان تمدید/فعال نخواهد شد. برای استفاده از این کدتخفیف، کافیست به پشتیبان آنلاین سامانه پیام بدهید تا درخصوص نحوه ثبت نام راهنمایی کنند.

لیست دوره های قابل ثبت نام (بدون محدودیت در تعداد دوره):

آموزش نرم افزار AutoCAD کاربردی شهرسازی
آموزش نرم افزار SketchUp کاربردی شهرسازی
آموزش Photoshop شهرسازی و شیت بندی
آموزش نرم افزار ArcGIS کاربردی شهرسازی (نسخه مهارت پرور)
ورکشاپ تخصصی رندرگیری با V-RAY در Sketchup

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.