به اطلاع دانش پذیران عزیز سامانه آموزش مجازی Urbanism24 می رسانیم سرویس جدید کیف پول راه اندازی شده است و برای آشنایی با این سرویس، قصد داریم از 9 بهمن تا 11 بهمن به دانش پذیران خود، اعتبار تومانی 100 الی 400 هزار تومانی هدیه دهیم. نحوه دریافت این اعتبار، به این شکل هست که از پروفایل کاربری خود اسکرین شات ارسال می کنید تا براساس تعداد روزهایی که آرمانی هستید، پروفایل کاربری شما بین 100 الی 400 هزار تومان شارژ شود. اعتبار هدیه صرفا تا 12 بهمن قابل استفاده است و برای ثبت نام در دوره های آموزشی کاربرد دارد.

دوره های فعال برای ثبت نام با این کدتخفیف:

ArcGIS مهارت پرور؛ ArcGIS مهارت گستر (استفاده از این دوره مشروط به اتمام دوره مهارت پرور است)؛ AutoCAD، SketchUp، Vray، Photoshop و CityEngine

نحوه استفاده از اعتبار کیف پول:

ما پس از دریافت تصویر اسکرین شات شما، به میزان روزهای آرمانی شما، کیف پول شما را شارژ می کنیم و شما می توانید موجودی کیف پول خود را در پروفایل کاربری تان مشاهده نمایید. پس از انتخاب دوره برای ثبت نام، در صفحه صورتحساب قادر خواهید بود دوره خود را با اعتبار کیف پول خریداری نمایید. همچنین اگر موجودی کیف پول شما کمتر از مبلغ دوره باشد، می توانید از این اعتبار استفاده نمایید و تنها مانده مبلغ را پرداخت نمایید.

برای مشاهده دوره های آموزشی سامانه آموزش مجازی Urbanism24 موسسه آرمان شار برنا کافیست از طریق صفحه اصلی سامانه، به بررسی دوره ها و سرفصل آموزشی آنها اقدام کنید. این دوره های آموزشی در بهترین کیفیت ممکن تهیه شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.