به اطلاع دانش پذیران عزیز می رسانیم در راستای شناساندن هرچه بهتر خدمات موسسه آرمان شار برنا و پیاده سازی طرح های آتی موسسه (اشتغال زایی دانش پذیران و …) از 26 الی 28 دی ماه، امکان ثبت درخواست مدارک با تخفیف ویژه فراهم شده است و پس از این تاریخ، تعرفه مدارک ملی و بین المللی افزایش خواهد یافت.

نکته خیلی مهم

لازم به ذکر است تخفیف ارائه شده روی مبلغ مدارک اعمال شده و نیازی به درج کدتخفیف نیست. همچنین برای ثبت درخواست مدارک آموزشی، نیازی به اتمام دوره نیست؛ اما فرایند صدور مدارک آموزشی، پس از شرکت در آزمون پایان دوره شروع می شود و پس از مدت زمان مشخص، به آدرس پستی دانش پذیر ارسال می شود. برای مشاهده توضیحات و نیز ثبت درخواست، بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.