به اطلاع دانش پذیران عزیز می رسانیم در ادامه سیاست های توسعه سامانه آموزش مجازی و تاکید بر هویت دانش پذیران استفاده کننده از خدمات آموزشی، پس از آزمایش روش های احراز هویت قبلی، سامانه جدید و متمرکز احراز هویت دانش پذیران بر مبنای رفع ایرادات و مشکلات روش های آزمایشی قبلی (همچون نیاز به احراز هویت چندین باره، عدم اطلاع دانش پذیر از وضعیت احراز هویت خود و …) و بسط امکانات منحصربفرد جدید، طراحی و پیاده سازی شده است. لذا لازم است «همه» دانش پذیران محترم نسبت به احراز هویت خود در سامانه جدید اقدام نمایند و مشخصات شماره موبایل، ایمیل، آدرس پستی و مشخصات هویتی خود را تایید و احراز نمایند. از تاریخ 10 اسفندماه 1399، دسترسی «همه دانش پذیران» به جلسات آموزشی، صرفا مشروط به محرز بودن هویت دانش پذیر و اطلاعات وی در سامانه می باشد و سامانه به صورت خودکار از دسترسی دانش پذیر بدون احراز هویت، خودداری خواهد کرد.

هدیه شما محفوظ هست!

از تاریخ 1 الی 5 اسفند، کیف پول مجازی افرادی که مراحل احراز هویت خودشان را انجام داده و تکمیل نمایند، 200 هزار تومان شارژ خواهد شد. این افراد می توانند از این اعتبار برای ثبت نام در دوره های مجازی نرم افزاری، استفاده نمایند. مهلت استفاده از این اعتبار، 2 الی 7 اسفند می باشد.

مهندس سوگل کریمی دپارتمان مجازی Urbanism24 دوره های آنلاین شهرسازی و معماری موسسه آرمان شار برنا

مهندس سوگل کریمی

نویسنده و پژوهشگر

از سال ۱۳۹۵ تلاش خودم را صرف فعالیت حرفه ای در زمینه تحصیلی خود یعنی مهندسی شهرسازی به کار گرفتم. به همین منظور، در مسیر حرفه شهرسازی علایق خود را بیش از پیش شناخته و با تلاش و مطالعه توانستم در زمینه مقاله نویسی و گزارش نویسی علاوه بر تهیه طرح های شهرسازی با جهت گیری برنامه ریزی شهری در سطوح استانی به فعالیت بپردازم و نوشته های علمی خودم را در چند نشریه به چاپ برسانم.