اطلاعات تماس:

آدرس پستی:

تهران، ونک، انتهای گاندی شمالی، آرمان شار برنا

تلفن تماس:

02128427097

تلگرام:

armansharborna@

آدرس ایمیل:

admin@urbanism24.ir

اینستاگرام:

urban.center

آنچه لازم است بدان پایبند باشیم!

در کنار تلاش های کارشناسان فنی، با هدف سازگاری امکانات سامانه با همه مرورگرها، مرورگرهای بهینه و پیشنهادی ما، Chrome و Firefox رایانه و گوشی موبایل هست و تمامی پشتیبانی های سامانه صرفا روی این دو مرورگر انجام می شود.

انتظار، مفهومی دو سویه است. ما انتظارات شما از یک سامانه آموزش مجازی را می دانیم و در این سامانه، هرآنچه که نیاز دارید و هرآنچه که از ما توقع دارید، برآورده کرده ایم. یک سامانه هوشمند و جامع که دوره های آموزشی متعدد را دربرگرفته و هر دوره شامل چندین جلسه آموزشی باکیفیت است. یعنی هیچ جای نگرانی در خصوص کیفیت محتوای دوره ها و نیز کیفیت یادگیری شما وجود ندارد. در قبال سرویس هایی که در این سامانه گنجانده شده، مدیریت سامانه آموزش مجازی Urbanism24 نیز انتظاراتی از دانش پذیران دارد که آنها را در قالب بندهای زیر بیان می کنیم. بدیهی است «با توجه به تایید مطالعه و پایبندی به ضوابط و مقررات مندرج در سامانه از سوی دانش پذیر قبل از نهایی سازی ثبت نام و پرداخت»؛ عدم رعایت یک یا چند بند، تعهدی بابت ادامه ارائه خدمات آموزشی، عودت وجه و مسئولیت پاسخگویی و ارائه توضیح، متوجه سامانه آموزش مجازی Urbanism24 نمی کند و دانش پذیر می پذیرد که هیچ حقی در صورت عدم پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه ندارد.

۱- هرگونه کپی برداری از ایده و ساختار این سامانه و سرویس های آن ممنوع است. موسسه هزینه هنگفتی برای راه اندازی این سامانه و امنیت آن پرداخت کرده است و هرگونه عمل خارج از قوانین مندرج در این صفحه، موجب سلب دسترسی (بدون عودت وجه)، پیگیری و شکایت از طریق مراجع ذیصلاح خواهد شد.

۲- دانش پذیر موظف به رعایت چارچوب و فرآیند تعریف شده ثبت نام، نحوه استفاده از دوره های مجازی، شیوه های پرداخت و … می باشد و موسسه هیچ مسوولیتی در قبال رفتار خارج از چارچوب دانش پذیر ندارد. مقررات مندرج در این صفحه نیز بنا به الزام موسسه، توسط خواننده مطالعه شده است و در صورت تخطی، نمی تواند ادعایی مبنی بر بی خبری از مقررات سامانه و یا درخواست های دیگر داشته باشد.

۳- لازم است حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از ثبت نام در دوره، دانش پذیر تصویر کارت ملی/شناسنامه خود را از طریق «صفحه احراز هویت» ارسال نماید؛ در غیر این صورت، دسترسی وی به دوره آموزشی خریداری شده، حذف خواهد شد. همچنین موظف هست حداکثر تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت نام، نسبت به درست بودن نام و نام خانوادگی خود در پنل کاربری و نیز آپلود تصویر پروفایل (یک عکس عادی از خود دانش پذیر) اقدام نماید. در غیر این صورت دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی به حالت تعلیق در می آید. در صورت ثبت نام به صورت گروهی نیز، هر یک از دانش پذیران موظف به ارسال تصویر کارت ملی خود از طریق «صفحه احراز هویت» هستند. دانش پذیر پس از ثبت نام موفق، می تواند به پروفایل کاربری خود مراجعه کرده و شروع به مشاهده محتوای جلسات آموزشی نماید. هیچ محدودیتی در ساعات مشاهده جلسات وجود ندارد و دانش پذیر می تواند به شکل ۲۴ ساعته تمام ایام سال، از سامانه استفاده نماید.

نکته: راهنمایی و توضیحات مربوط به «خرید و ثبت نام گروهی» در «صفحه راهنما» آمده است.

۴- «یک» ثبت نام در دوره آموزشی عادی، به معنای استفاده همان «یک» نفر از دوره آموزشی است و دانش پذیر نمی تواند دوره ثبت نامی خود را با دیگران شریک باشد. دانش پذیر براساس لایسنس هایی که به هنگام ثبت نام دریافت می کند، حداکثر برروی ۲ مرورگر فعال، از دوره ثبت نامی خود استفاده نماید.

مثال ۱) علی در دوره اتوکد ثبت نام کرده است. او می تواند از مرورگر کروم لپ تاپ (مرورگر اول) + مرورگر فایرفاکس موبایل خود (مرورگر دوم) استفاده نماید. علی نمی تواند از مرورگر سوم برای مشاهده دوره اتوکد استفاده نماید.

نکته: محدودیت تعداد «۲ مرورگر» به ازای هر دوره آموزشی هست؛ بدین معنا که دانش پذیر می تواند برای مشاهده دوره ای دیگر که ثبت نام کرده، از «۲ مرورگر» جدید و یا همان مرورگر های قبلی، استفاده کند.

مثال ۲) یاسمن در دوره های اتوکد و سیتی انجین ثبت نام کرده است. او می تواند برای دوره اتوکد از مرورگر کروم لپ تاپ (مرورگر اول) + مرورگر فایرفاکس موبایل (مرورگر دوم) استفاده کند و برای دوره سیتی انجین، از مرورگر فایرفاکس لپ تاپ (مرورگر اول) + مرورگر کروم رایانه خانگی (مرورگر دوم) استفاده کند.

نکته: دانش پذیر می تواند مرورگر خود را آپدیت نماید ولی در صورت حذف مرورگر از گوشی و رایانه و یا حتی نصب مجدد آن، با آن مرورگر نمی تواند به دوره دسترسی داشته باشد و باید با پشتیبانی آنلاین سامانه در ارتباط باشد.

۵- دوره های آموزشی آنلاین به صورت نمایش آنلاین و با ترافیک نیم بها می باشد. هیچ راهی برای دانلود ویدئو وجود ندارد. هرگونه و هر روش فیلمبرداری از ویدئوهای آموزشی نیز ممنوع می باشد و موجب حذف دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی و نیز پیگیری قانونی خواهد شد. اطلاعات شما به هنگام مشاهده محتوای دوره در سیستم ذخیره می شود و هر عمل خارج از قوانین به راحتی از سوی ما قابل مشاهده و پیگیری است. همچنین دوره های آموزشی آفلاین نیز براساس لایسنس های دستی ثبت می شوند و هرگونه روش برای دور زدن امنیت، موجب حذف لایسنس و دوره خواهد شد.

۶- لازم است دانش پذیر هر جلسه آموزشی را به طور کامل فرا گیرد (محدودیتی در تعداد مشاهده فیلم آموزشی و بازگشت به جلسات مشاهده شده قبل وجود ندارد). دانش پذیر حق دارد سوالات و ایرادات خود را «صرفا در بخش پرسش و پاسخ» از مدرس دوره بپرسد و مدرس نیز موظف به کرکسیون ایرادات و آموزش به دانش پذیر می باشد.

۷- دکمه «تکمیل» مندرج در پایین جلسات آموزشی به معنای اعلام اتمام جلسه آموزشی و اجازه دسترسی به جلسه بعدی می باشد. بدیهی است بدون کلیک روی دکمه «تکمیل» امکان باز شدن جلسه بعدی مهیا نیست. البته دانش پذیر می تواند در زمان های مختلف و به راحتی به جلسات قبل برگردد و محتوای آموزشی را مجددا مشاهده نماید.

۸- دانش پذیر می تواند در زمان دلخواه و به شکل مادام العمر (به جز دوره های کنکوری که محدود به یک یا چند سال تعریف شده هستند) به جلسات آموزشی دسترسی داشته باشد؛ در زمان دلخواه خود در دوره شرکت کرده و جلسات آموزشی را به اتمام برساند. درخواست گواهینامه معتبر (مدرک) ملی و بین المللی در هر زمانی از روند آموزش ممکن هست اما صدور و اعطای آن، پس از شرکت دانش پذیر در آزمون پایان دوره انجام می شود. توضیحات و فرایند ارسال مدارک در صفحه درخواست مدارک آموزشی نوشته شده است و دانش پذیر به آن پایبند خواهد بود.

۹- در صورت اینکه دوره ثبت نامی به شکل «اجبار کرکسیون جلسه به جلسه با مدرس» باشد دانش پذیر موظف هست پس از ثبت نام، به پشتیبانی آنلاین سامانه پیام بدهد تا جلسه اول فعال شود. دانش پذیر برای ورود به جلسه بعد، ملزم به ارسال تکالیف جلسه قبل و اخذ تایید از سوی مدرس می باشد (فعالسازی جلسه بعد توسط مدرس صورت می گیرد).

۱۰- رسالت ما، آموزش تخصصی است و مدرسین ما تا اتمام دوره کنار شما هستند. اگر سوال یا ایرادی در خصوص مباحث جلسات داشته باشید می توانید از طریق بخش پرسش و پاسخ صفحه جلسات، با مدرس و دانش پذیران دوره در ارتباط باشید. لطفا حتما و صرفا از طریق بخش پرسش و پاسخ صفحه جلسات آموزشی نسبت به طرح سوال خود و یا ارسال فایل و تصویر و … اقدام نمایید.

۱۱- ما برای ارائه خدمات آموزشی و در قالب یک چارچوب مشخص در کنار شما هستیم و شما برای دریافت این خدمات به ما مراجعه کرده اید. هر عمل خارج از این چارچوب، موجب پیگرد قانونی جدی از سوی موسسه آرمان شار برنا به عنوان یک شخصیت حقوقی خواهد شد.

۱۲- سیستم پشتیبانی آنلاین و به طور کلی کارشناسان موسسه، صرفا پاسخگوی سوالات شما در رابطه با نحوه ثبت نام و مشکلات سامانه هستند و از ارائه پاسخ و یا تشریح ساختار و چرایی ساختار سامانه معذور هستند. ضمنا در صورت تخطی و ارسال پیام هایی که به تشخیص موسسه، نامربوط و نابجا هستند، کارشناسان حق و اجازه سلب ارائه خدمات پشتیبانی را دارند.

۱۳- تمامی موارد پشتیبانی به شکل مجازی و آنلاین از طریق سامانه گفتگوی آنلاین وبسایت (آیکون پایین سمت چپ) انجام می پذیرد و تماس با شماره تلفن موسسه صرفا برای موارد خاص هست. مدیریت موسسه از ارائه پاسخ به سوالاتی در خصوص دوره ها و سامانه و فرایند ثبت نام و … معذور هستند.

۱۴- برای ارتقاء و توسعه خدمات آموزشی، سامانه هر دو یا سه ماه یک بار آپدیت می شود تا امکانات جدیدی به آن افزوده شود. این آپدیت برای دریافت خدمات بهینه بیشتر است و دانش پذیر موظف است در صورت قطعی موقت وبسایت و … تابع اطلاع رسانی های موسسه باشد و تا اتمام آپدیت (هر اپدیت بین ۱ ساعت الی ۱۰ روز زمانبر است)، از ارسال پیام های نابجا خودداری نماید. همچنین هرگونه تصمیم گیری جدید از سوی موسسه (که قطعا به نفع دانش پذیران است)، به عنوان یک امر لازم الاجرا شناخته شده و دانش پذیر موظف و مکلف به انجام آن است.

۱۵- بنا به مصوبات و ساختار نظام بانکی مرتبط با درگاه های پرداخت آنلاین، ممکن است مبلغی بسیار جزئی به عنوان کارمزد به شهریه دوره اضافه شود که این مورد خارج از حیطه و ساختار موسسه آرمان شار برنا می باشد. این کارمزد جزئی، موقع پرداخت آنلاین شهریه دوره از حساب کاربر کسر می شود.

مشکلی هست!؟

ما سعی کرده ایم فرایند کار با سامانه برای کاربران عزیز، خیلی راحت باشد اما اگر فکر می کنید که نمی توانید با سامانه کار کنید، روی دکمه زیر کلیک نمایید تا به صفحه راهنما ارجاع داده شوید.