ضوابط و مقررات

اطلاعات تماس:

آدرس پستی:

تهران، ونک، انتهای گاندی شمالی، موسسه آرمان شار برنا

تلفن تماس:

02128427097

تلگرام:

armansharborna@

آدرس ایمیل:

admin@urbanism24.ir

اینستاگرام:

urban.center

آنچه لازم است بدانید!

انتظار، مفهومی دو سویه است. ما انتظارات شما از یک دوره آموزشی را می دانیم و در این سامانه، هرآنچه که نیاز دارید و هرآنچه که از ما توقع دارید، برآورده کرده ایم. یک سامانه هوشمند و جامع که دوره های آموزشی متعدد را دربرگرفته و هر دوره شامل چندین جلسه آموزشی باکیفیت است. یعنی هیچ جای نگرانی در خصوص کیفیت دوره ها و نیز کیفیت یادگیری شما وجود ندارد. در قبال سرویس هایی که در این سامانه گنجانده شده، دپارتمان Urbanism24 و موسسه آرمان شار برنا نیز انتظاراتی از شما عزیزان دارد که آنها را در قالب بندهای زیر بیان می کنیم. بدیهی است عدم رعایت یک یا چند بند، تعهدی بابت ادامه ارائه خدمات آموزشی، متوجه دپارتمان مجازی موسسه آرمان شار برنا نمی کند.

۱- هرگونه کپی برداری از ایده و ساختار این سامانه و سرویس های آن ممنوع است. موسسه هزینه هنگفتی برای راه اندازی این سامانه و امنیت آن پرداخت کرده است و هرگونه عمل خارج از قوانین مندرج در این صفحه، موجب سلب دسترسی (بدون عودت وجه)، پیگیری و شکایت از طریق مراجع ذیصلاح خواهد شد.

۲- دانش پذیر موظف به رعایت چارچوب و فرآیند تعریف شده ثبت نام و استفاده از دوره های آنلاین می باشد و موسسه هیچ مسوولیتی در قبال رفتار خارج از چارچوب دانش پذیر ندارد. مقررات مندرج در این صفحه نیز بنا به الزام موسسه، توسط خواننده مطالعه شده است و در صورت تخطی، نمی تواند ادعایی مبنی بر بی خبری از مقررات سامانه داشته باشد.

۳- لازم است حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از ثبت نام در دوره، دانش پذیر تصویر کارت ملی/شناسنامه خود را توسط همان ایمیلی که در هنگام ثبت نام درج کرده، به آدرس ایمیل admin@urbanism24.ir ارسال نماید؛ در غیر این صورت، دسترسی وی به دوره آموزشی خریداری شده، حذف خواهد شد. در صورت ثبت نام به صورت گروهی نیز، هر یک از دانش پذیران موظف به ارسال تصویر کارت ملی خود به ایمیل admin@urbanism24.ir هستند. دانش پذیر پس از ثبت نام موفق، می تواند با نام کاربری خود به صفحه دوره مراجعه کرده و شروع به مشاهده محتوای جلسات آموزشی نماید. هیچ محدودیتی در ساعات مشاهده جلسات وجود ندارد و دانش پذیر می تواند به شکل ۲۴ ساعته تمام ایام سال، از سامانه استفاده نماید.

۴- «یک» ثبت نام در دوره آموزشی عادی، به معنای استفاده همان «یک» نفر از دوره آموزشی است و دانش پذیر نمی تواند دوره ثبت نامی خود را با دیگران شریک باشد؛ چرا که در صورت تخلف، دسترسی کاربر به صورت سیستمی قطع می شود و دوره آموزشی را از دست می دهد. دانش پذیران می توانند از گزینه «خرید گروهی» برای ثبت نام گروهی استفاده نمایند و تخفیف قابل توجهی برروی شهریه دوره اعمال شود.

نکته: راهنمایی و توضیحات مربوط به «خرید و ثبت نام گروهی» در انتهای مطالب همین صفحه آمده است.

۵- دوره های آموزشی به صورت نمایش آنلاین و با ترافیک نیم بها می باشد. هیچ راهی برای دانلود ویدئو وجود ندارد. هرگونه و هر روش فیلمبرداری از ویدئوهای آموزشی نیز ممنوع می باشد و موجب حذف دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی و نیز پیگیری قانونی خواهد شد. اطلاعات شما به هنگام مشاهده محتوای دوره در سیستم ذخیره می شود و هر عمل خارج از قوانین به راحتی از سوی ما قابل مشاهده و پیگیری است.

۶- لازم است دانش پذیر لازم است هر جلسه آموزشی را به طور کامل فرا گیرد (محدودیتی در تعداد مشاهده فیلم آموزشی وجود ندارد)، اما همانند دوره های حضوری، هر دانش پذیر موظف به یادگیری کامل در هر جلسه آموزشی است. بدین معنا که دانش پذیر پس از مشاهده کلیپ یک جلسه (به دفعات نامحدود)، روی دکمه «تکمیل» کلیک می کند تا بتواند وارد جلسه بعد شود. پس از ورود به جلسه جدید، دیگر امکان مشاهده محتوای جلسه قبل وجود ندارد (مگر اینکه درخواست خود را از صفحه سرویس های تکمیلی ثبت کند تا پشتیبان وبسایت، این اجازه را صادر کند). با این حال، دانش پذیر حق دارد سوالات و ایرادات خود را از مدرس دوره بپرسد و مدرس نیز موظف به کرکسیون ایرادات و آموزش مستقیم به دانش پذیر می باشد. پس حتما دقت داشته باشید تا زمانی که محتوای یک جلسه را به طور کامل یاد نگرفته اید، روی دکمه تکمیل نزنید.

۷- دکمه «تکمیل» مندرج در پایین جلسات آموزشی به معنای اعلام اتمام جلسه آموزشی و اجازه دسترسی به جلسه بعدی می باشد. بدیهی است هرگونه اشتباه کلیک روی دکمه، منجر به پایان دسترسی به محتوای آن جلسه خواهد بود و کاربر نمی تواند بدون کسب اجازه از پشتیبان سامانه، آن جلسه را مجددا مشاهده نماید. به عنوان مثال، اگر روی دکمه «تکمیل» جلسه سوم دوره کلیک کنید، دیگر اجازه مشاهده محتوای جلسه سوم را نخواهید داشت و وارد جلسه چهارم می شوید. دانش پذیر با اعلام درخواست در صفحه سرویس های تکمیلی، خواهد توانست به جلسات قبلی دسترسی داشته باشد.

۸- دانش پذیر می تواند در زمان دلخواه و به شکل مادام العمر به جلسات آموزشی دسترسی داشته باشد؛ در دوره شرکت و جلسات آموزشی را به اتمام برساند.

۹- هر کد تخفیفی که ممکن است دانش پذیر از سوی موسسه یا سامانه دریافت نماید، صرفا تا ۴۸ ساعت پس از دریافت کد، قابل استفاده است.

۱۰- رسالت ما، آموزش تخصصی است و مدرسین ما تا اتمام دوره کنار شما هستند. اگر سوال یا ایرادی در خصوص مباحث جلسات داشته باشید می توانید با مدرس دوره در ارتباط باشید. لطفا حتما و حتما از طریق آی دی armansharborna درخواست دهید تا لینک گروه کلاسی برایتان ارسال شود تا بتوانید با مدرس دوره در ارتباط باشید و سوالات خود را از طریق گروه تلگرامی، مطرح نمایید.

۱۱- ما برای ارائه خدمات آموزشی و در قالب یک چارچوب مشخص در کنار شما هستیم و شما برای دریافت این خدمات به ما مراجعه کرده اید. هر عمل خارج از این چارچوب، موجب پیگرد قانونی جدی از سوی موسسه آرمان شار برنا به عنوان یک شخصیت حقوقی خواهد شد.

راهنمایی خرید و ثبت نام گروهی:

مثال: سه یا چهار نفر تصمیم می گیرند، پول جمع کرده و به صورت مشارکتی یک دوره را خریداری کنند. در این حالت، برای دوره ای که شهریه آن ۳۰۰ هزار تومان است، به جای واریز ۳ * ۳۰۰ = ۹۰۰ هزار تومان؛ مبلغ کمتری (۵۰۰ هزار تومان) واریز می کنند. به عبارتی دیگر، هر فرد به جای واریز ۳۰۰ هزار تومان، ۱۶۶ هزار تومان پرداخت می کند و در مجموع، ۴۰۰ هزار تومان تخفیف می گیرند. پس از ثبت نام، هر دانش پذیر می تواند در هر زمان و هر جا که باشد، وارد پنل کاربری اختصاصی خود شده و از دوره خودش استفاده کند. تمارین و آزمون های هر دانش پذیر به طور مستقل بررسی می شود و مدارک نیز به طور جداگانه صادر می شود.

روند ثبت نام گروهی: مراجعه یک نفر به عنوان سرگروه به وبسایت، ثبت نام به عنوان کاربر وبسایت، مراجعه به صفحه دوره، کلیک روی دکمه خرید گروهی، ایجاد گروه جدید و تایپ ایمیل اعضا (با دقت)، پرداخت شهریه گروه، ارسال خودکار ایمیل به اعضا، ورود و استفاده اعضای گروه از دوره