آنچه لازم است بدان پایبند باشیم!

انتظار، مفهومی دو سویه است. ما انتظارات شما از یک سامانه آموزش مجازی را می دانیم و در این سامانه، هرآنچه که نیاز دارید و هرآنچه که از ما توقع دارید، برآورده کرده ایم. یک سامانه هوشمند و جامع که دوره های آموزشی متعدد را دربرگرفته و هر دوره شامل چندین جلسه آموزشی باکیفیت است. یعنی هیچ جای نگرانی در خصوص کیفیت محتوای دوره ها و نیز کیفیت یادگیری شما وجود ندارد. در قبال سرویس هایی که در این سامانه گنجانده شده، مدیریت سامانه آموزش مجازی Urbanism24 نیز انتظاراتی از دانش پذیران دارد. بدیهی است «با توجه به تایید مطالعه و پایبندی به ضوابط و مقررات مندرج در سامانه از سوی دانش پذیر قبل از نهایی سازی ثبت نام و پرداخت»؛ عدم رعایت یک یا چند بند، تعهدی بابت ادامه ارائه خدمات آموزشی، عودت وجه و مسئولیت پاسخگویی و ارائه توضیح، متوجه سامانه آموزش مجازی Urbanism24 نمی کند.

توضیحات دوره های آنلاین

ویژگی ها و امکانات

دوره های آنلاین از ویژگی های زیر برخوردار هستند:

 • یادگیری و پرسش و پاسخ در زمان دلخواه دانش پذیر
 • مشاهده (یادگیری) محتوای جلسات از داخل سامانه
 • مصرف اینترنت برای مشاهده ویدئوها (نیم بها)
 • ارتباط با مدرس و ارسال تکالیف از داخل صفحه جلسه
 • امکان مشاهده پرسش و پاسخ سایر دانش پذیران با مدرس
 • بدون محدودیت در زمان یادگیری
 • بدون محدودیت در بازگشت به جلسات مشاهده شده قبلی
 • دسترسی به محتوای آموزشی تا 100 سال به صورت رایگان
 • دسترسی به محتوای آپدیت شده دوره تا 100 سال به صورت رایگان

توضیحات پکیج های آنلاین

ویژگی ها و امکانات

پکیج های آفلاین از ویژگی های زیر برخوردار هستند:

 • یادگیری و پرسش و پاسخ در زمان دلخواه دانش پذیر
 • مشاهده (یادگیری) محتوای جلسات از خود رایانه (بدون نیاز به ورود به سامانه)
 • عدم مصرف اینترنت برای مشاهده ویدئوها
 • ارتباط با مدرس و ارسال تکالیف از داخل سامانه
 • بدون محدودیت در زمان یادگیری
 • بدون محدودیت در بازگشت به جلسات مشاهده شده قبلی
 • بدون محدودیت در ورود به جلسات بعدی
 • دسترسی به محتوای آموزشی تا 100 سال به صورت رایگان
 • دسترسی به محتوای آپدیت شده دوره تا 100 سال به صورت رایگان

ضوابط دوره های آموزشی آنلاین

1- هرگونه کپی برداری از ایده و ساختار این سامانه و سرویس های آن ممنوع است. موسسه هزینه هنگفتی برای راه اندازی این سامانه و امنیت آن پرداخت کرده است و هرگونه عمل خارج از قوانین مندرج در این صفحه، موجب سلب دسترسی (بدون عودت وجه)، پیگیری و شکایت از طریق مراجع ذیصلاح خواهد شد.

2- دانش پذیر موظف به رعایت چارچوب و فرآیند تعریف شده ثبت نام، نحوه استفاده از دوره های مجازی، شیوه های پرداخت و … می باشد و موسسه هیچ مسوولیتی در قبال رفتار خارج از چارچوب دانش پذیر ندارد. مقررات مندرج در این صفحه نیز بنا به الزام موسسه، قبل از ثبت نام، توسط دانش پذیر مطالعه شده است و در صورت تخطی، نمی تواند ادعایی مبنی بر بی خبری از مقررات سامانه و یا درخواست های دیگر داشته باشد.

3- لازم است دانش پذیر فرایند احراز هویت خود را از طریق «صفحه احراز هویت» انجام دهد؛ در غیر این صورت، دسترسی وی به دوره آموزشی خریداری شده، ممکن نخواهد بود. همچنین موظف هست حداکثر تا 48 ساعت از زمان ثبت نام، نسبت به درست بودن نام و نام خانوادگی خود در پنل کاربری و نیز آپلود تصویر پروفایل (یک عکس عادی از خود دانش پذیر) اقدام نماید. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در اسم و یا نداشتن تصویر پروفایل، دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی به حالت تعلیق در می آید. در صورت ثبت نام به صورت گروهی نیز، هر یک از دانش پذیران موظف به احراز هویت خود از طریق «صفحه احراز هویت» هستند. دانش پذیر پس از ثبت نام موفق، می تواند به پروفایل کاربری خود مراجعه کرده و شروع به مشاهده محتوای جلسات آموزشی نماید. هیچ محدودیتی در ساعات مشاهده جلسات وجود ندارد و دانش پذیر می تواند به شکل 24 ساعته تمام ایام سال، از سامانه استفاده نماید.

نکته: راهنمایی و توضیحات مربوط به «خرید و ثبت نام گروهی» در «صفحه راهنما» آمده است.

4- «یک» ثبت نام در دوره آموزشی عادی، به معنای استفاده همان «یک» نفر از دوره آموزشی است و دانش پذیر نمی تواند دوره ثبت نامی خود را با دیگران شریک باشد. دانش پذیر براساس لایسنس هایی که به هنگام ثبت نام دریافت می کند، حداکثر برروی 2 مرورگر فعال، از دوره ثبت نامی خود استفاده نماید.

مثال 1) علی در دوره اتوکد ثبت نام کرده است. او می تواند از مرورگر کروم لپ تاپ (مرورگر اول) + مرورگر فایرفاکس موبایل خود (مرورگر دوم) استفاده نماید. علی نمی تواند از مرورگر سوم برای مشاهده دوره اتوکد استفاده نماید.

نکته: محدودیت تعداد «2 مرورگر» به ازای هر دوره آموزشی هست؛ بدین معنا که دانش پذیر می تواند برای مشاهده دوره ای دیگر که ثبت نام کرده، از «2 مرورگر» جدید و یا همان مرورگر های قبلی، استفاده کند.

مثال 2) یاسمن در دوره های اتوکد و سیتی انجین ثبت نام کرده است. او می تواند برای دوره اتوکد از مرورگر کروم لپ تاپ (مرورگر اول) + مرورگر فایرفاکس موبایل (مرورگر دوم) استفاده کند و برای دوره سیتی انجین، از مرورگر فایرفاکس لپ تاپ (مرورگر اول) + مرورگر کروم رایانه خانگی (مرورگر دوم) استفاده کند.

نکته: در صورت محدود شدن دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی (به دلیل خطای محدودیت مرورگر)، ایشان می تواند از همان مرورگرهای قبلی خود استفاده نماید یا اینکه از صفحه سرویس های تکمیلی، درخواست خود را بابت تعویض لایسنس، ثبت نماید تا ما مرورگرهای قبلی ایشان را حذف کرده و دانش پذیر بتواند با مرورگرهای جدید دسترسی پیدا کند.

5- دوره های آموزشی آنلاین به صورت نمایش آنلاین و با ترافیک نیم بها می باشد. هیچ راهی برای دانلود ویدئو وجود ندارد. هرگونه و هر روش فیلمبرداری از ویدئوهای آموزشی نیز ممنوع می باشد و موجب حذف دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی و نیز پیگیری قانونی خواهد شد. اطلاعات شما به هنگام مشاهده محتوای دوره در سیستم ذخیره می شود و هر عمل خارج از قوانین به راحتی از سوی ما قابل مشاهده و پیگیری است.

6- لازم است دانش پذیر هر جلسه آموزشی را به طور کامل فرا گیرد (محدودیتی در تعداد مشاهده فیلم آموزشی و بازگشت به جلسات مشاهده شده قبل وجود ندارد). دانش پذیر حق دارد سوالات و ایرادات خود را «صرفا در بخش پرسینو همان صفحه» از مدرس دوره بپرسد و مدرس نیز موظف به کرکسیون ایرادات و آموزش به دانش پذیر می باشد.

7- دکمه «تکمیل» مندرج در پایین جلسات آموزشی به معنای اعلام اتمام جلسه آموزشی و اجازه دسترسی به جلسه بعدی می باشد. بدیهی است بدون کلیک روی دکمه «تکمیل» امکان باز شدن جلسه بعدی مهیا نیست. البته دانش پذیر می تواند در زمان های مختلف و به راحتی به جلسات قبل برگردد و محتوای آموزشی را مجددا مشاهده نماید.

8- دانش پذیر می تواند در زمان دلخواه و به شکل مادام العمر (به جز دوره های کنکوری که محدود به یک یا چند سال تعریف شده هستند) به جلسات آموزشی دسترسی داشته باشد؛ در زمان دلخواه خود در دوره شرکت کرده و جلسات آموزشی را به اتمام برساند. درخواست گواهینامه معتبر (مدرک) ملی و بین المللی در هر زمانی از روند آموزش ممکن هست اما صدور و اعطای آن، پس از شرکت دانش پذیر در آزمون پایان دوره انجام می شود. توضیحات و فرایند ارسال مدارک در صفحه درخواست مدارک آموزشی نوشته شده است و دانش پذیر به آن پایبند خواهد بود.

9- در صورت اینکه دوره ثبت نامی به شکل «اجبار کرکسیون جلسه به جلسه با مدرس» باشد دانش پذیر موظف هست پس از ثبت نام، به پشتیبانی آنلاین سامانه پیام بدهد تا جلسه اول فعال شود. دانش پذیر برای ورود به جلسه بعد، ملزم به ارسال تکالیف جلسه قبل و اخذ تایید از سوی مدرس در پرسینو می باشد (فعالسازی جلسه بعد، توسط مدرس صورت می گیرد).

10- رسالت ما، آموزش تخصصی است و مدرسین ما تا اتمام دوره کنار شما هستند. اگر سوال یا ایرادی در خصوص مباحث جلسات داشته باشید می توانید از طریق بخش پرسینو صفحه جلسات، با مدرس و دانش پذیران دوره در ارتباط باشید. ارسال پیام و آپلود فایل در پرسینو، چارچوبی دارد که می توانید از طریق صفحه راهنمای سامانه، نسبت به یادگیری فرایند ارسال پیام و آپلود فایل، اقدام نمایید.

11- ما برای ارائه خدمات آموزشی و در قالب یک چارچوب مشخص در کنار شما هستیم و شما برای دریافت این خدمات به ما مراجعه کرده اید. هر عمل خارج از این چارچوب، موجب پیگرد قانونی جدی از سوی موسسه آرمان شار برنا به عنوان یک شخصیت حقوقی خواهد شد.

12- سیستم پشتیبانی آنلاین و به طور کلی کارشناسان موسسه، صرفا پاسخگو و راهنمای سوالات شما در رابطه با نحوه ثبت نام و دریافت گزارش مشکلات فنی سامانه هستند و از ارائه پاسخ و یا تشریح ساختار و چرایی ساختار سامانه معذور هستند. ضمنا در صورت تخطی و ارسال سوال هایی که به تشخیص موسسه، نامربوط و نابجا هستند، کارشناسان حق و اجازه سلب ارائه خدمات پشتیبانی را دارند.

13- تمامی موارد پشتیبانی به شکل مجازی و آنلاین از طریق سامانه گفتگوی آنلاین وبسایت (آیکون پایین سمت راست صفحه وبسایت) انجام می پذیرد و تماس با شماره تلفن موسسه صرفا برای موارد خاص هست. مدیریت موسسه از ارائه پاسخ به سوالاتی در خصوص دوره ها و سامانه و فرایند ثبت نام و … معذور هستند.

14- برای ارتقاء و توسعه خدمات آموزشی، سامانه هر دو یا سه ماه یک بار آپدیت می شود تا امکانات جدیدی به آن افزوده شود. این آپدیت برای دریافت خدمات بهینه بیشتر است و دانش پذیر موظف است در صورت قطعی موقت وبسایت و … تابع اطلاع رسانی های موسسه باشد و تا اتمام آپدیت (هر اپدیت بین 1 ساعت الی 15 روز زمانبر است)، از ارسال پیام های نابجا خودداری نماید. همچنین هرگونه تصمیم گیری جدید از سوی موسسه (که قطعا به نفع عموم دانش پذیران است)، به عنوان یک امر لازم الاجرا شناخته شده و دانش پذیر موظف و مکلف به انجام آن است.

15- با توجه به مجازی بودن خدمات ارائه شده در بستر وب، ثبت نام در یک دوره آموزشی به منزله قبول ضوابط و مقررات سامانه است و هیچ دلیلی بر لغو دوره آموزشی مگر عدم پایبندی به ضوابط و مقررات سامانه وجود ندارد. دانش پذیر پس از انجام ثبت نام، به هیچ عنوان حق لغو دوره، تعویض یا جایگزینی دوره و یا عودت مبلغ دوره یا مبلغ کیف پول را نخواهد داشت. 

16- در صورت احراز تخطی دانش پذیر از ضوابط و مقررات مندرج در این صفحه، دسترسی به دوره های آموزشی به حالت تعلیق در می آید و پیامکی حاوی دلایل تعلیق به شماره موبایل دانش پذیر ارسال می شود. دانش پذیر می تواند تا 6 روز کاری با مراجعه به بخش کمیسیون موارد خاص (از داخل پروفایل کاربری) نسبت به دانلود تعهدنامه و تکمیل و ثبت آن در دفترخانه اسناد رسمی اقدام کند و شناسه یکتای سند را به همراه رمز تصدیق در فرم تعبیه شده در صفحه کمیسیون موارد خاص برای ما ارسال نماید. در غیر اینصورت، موسسه هیچ تعهدی در قبال رفتار خارج از چارچوب دانش پذیر نخواهد داشت و دوره دانش پذیر پس از گذشت 6 روز کاری، حذف خواهد شد.

17- دانش پذیرانی که دوره های آموزشی را با تخفیف ویژه خریداری می کنند در نظر داشته باشند در صورت کوچک ترین تخطی از ضوابط و مقررات درج شده در سامانه، کل دوره آموزشی شان به صورت کامل حذف خواهد شد و موسسه آرمان شار برنا هیچگونه مسئولیتی در ادامه نخواهد داشت.

ضوابط پکیج های آموزشی آفلاین

بند 1- کلیه حقوق مادی و معنوی پکیج آموزشی، به موسسه آرمان شار برنا به شماره ثبت 44454 تعلق دارد و کلیه عواقب ناشی از سرقت، کپی، باز انتشار محتوا، ارائه دسترسی به دیگران و هر اتفاقی که به تشخیص موسسه نادرست تلقی شود، به عهده دانش پذیر می باشد.

بند 2- دانش پذیر موسسه با فعالسازی این پکیج و پایبندی به تعهدات، حق استفاده از پکیج آموزشی را به صورت مادام العمر دارد و در صورت آپدیت شدن محتوای آموزشی، طبق اطلاع رسانی موسسه و در صورت رضایت، قادر به دریافت محتوای آپدیت شده خواهد بود.

بند 3- دانش پذیر متعهد می شود که محتوای آموزشی را به صورت فردی استفاده کند و هیچگونه تلاش یا اقدام علیه امنیت پکیج همچون دور زدن لایسنس و یا شکستن قفل پکیج نخواهد داشت. همچنین در هنگام اجرای پکیج آموزشی و ورود به جلسه، دسترسی به اینترنت الزامیست (جهت احراز امنیت پکیج و آپدیت بودن به آخرین نسخه پکیج آموزشی است و هیچ محتوای آموزشی دانلود نمی شود).

بند 4- دانش پذیر متعهد می شود از سرویس کرکسیون و پرسش و پاسخ با مدرس، صرفا از طریق صفحه سامانه پشتیبانی پکیج های آموزشی آفلاین و با تعیین دپارتمان صحیح (برای هر پکیج آموزشی، یک دپارتمان تعریف شده است) استفاده نماید. مدرس پکیج آموزشی نیز موظف به بررسی و پاسخدهی به پیام های دانش پذیر در کوتاه ترین زمان ممکن (بین یک دقیقه تا 72 ساعت) می باشد.

بند 5- سرویس کرکسیون و پرسش و پاسخ با مدرس صرفا برای ارسال سوال درسی، تمرین و تکلیف، دریافت راهنمایی و توضیح بیشتر در خصوص محتوای درسی است و لازم است هر سوال درسی یا پیام درسی ارسال شده از سوی دانش پذیر، در قالب «یک» پیام کامل، به صورت شفاف و واضح درج شود.

بند 6- دانش پذیر متعهد می شود هرگونه «سوال فنی» در خصوص پکیج آموزشی را از طریق دپارتمان پشتیبانی پکیج های آموزشی آفلاین (در صفحه اینترنتی معرفی شده) مطرح نماید و حق طرح هیچ سوال فنی را از مدرس نخواهد داشت.

بند 7- دانش پذیر متعهد می شود تمامی عواقب ناشی از عدم دسترسی به پکیج آموزشی در پی رفتار خارج از تعهدات، گم کردن محتوای اموزشی و رایانه و یا از دست دادن/تعویض سیستم عامل و دسترسی دیگران به محتوای آموزشی را به عهده می گیرد.

بند 8- دانش پذیر متعهد می شود در صورت بروز هرگونه رخداد پیش بینی نشده و یا خارج از تعهدات قید شده در این برگه، طبق راهنمایی و فرایند تعیین شده از سوی موسسه، رفتار نماید.