با سرویس های تکمیلی، راحت تر و بهتر از قبل آموزش ببینید 🙂

با توجه به درخواست دانش پذیران مبنی بر قابلیت استفاده بدون محدودیت از جلسات مشاهده شده قبلی، تدبیری اندیشیدیم تا در کنار حفظ امنیت دوره های آموزشی و جلسات، امکان بازگشت به جلسات قبل برای دانش پذیران فراهم شود. یعنی دانش پذیر بتواند به دفعات متعدد به جلسات داخل دوره دسترسی داشته باشد و این امکان به صورت مادام العمر، در اختیار دانش پذیر باشد. با توجه به اینکه ساختار امنیتی سامانه تغییر کرده و براساس لایسنس کار می شود، لازم هست تا دانش پذیر هزینه انتقال دوره های قبلی خود را به پنل جدید بپردازد. لازم به ذکر است این هزینه صرفا مربوط به دوره های قبلی دانش پذیر است و در صورت ثبت نام جدید در دوره جدید، دوره ها به پنل جدید دانش پذیر اضافه می شود و نیازی به پرداخت مبلغ جداگانه برای لایسنس نیست.

مبلغ پرداختی شما ارتباطی به موسسه ندارد و روز سه شنبه ۲۲ شهریور، به حساب شرکت طراح پنل های جدید واریز می شود.

برای درخواست انتقال، کافیست فرم تعبیه شده را تکمیل نمایید و تعیین کنید که تاکنون در چند دوره شرکت کرده اید تا با پرداخت هزینه لایسنس آنها، دوره های شما را به پنل جدیدتان انتقال بدهیم.

موسسه آرمان شار برنا تضمین می کند که پس از انتقال دوره ها به پنل جدید، هیچ محدودیت دسترسی و پرداخت مبلغ اضافه تا سال ۱۴۹۹ وجود نخواهد داشت.

آخرین مهلت انتقال دوره ها به پنل جدید: سه شنبه ۲۵ شهریور ۹۹

در صورت داشتن سوال، صرفا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید

سرویس انتقال دوره ها به پنل جدید

فعالسازی جلسات مشاهده شده

  • نام خود را با حروف فارسی وارد کنید
  • با کیبورد اعداد انگلیسی تایپ کنید
  • تعداد دوره های ثبت نامی خود (تاکنون) را انتخاب نمایید
  • در حال اقدام به پرداخت این مبلغ هستید.
    0 تومان